Temat:

III filar twojej emerytury. Przygotuj dobry plan na lepszą przyszłość, Maciej Rogala - patronat nakanapie.pl

2011-10-11 12:43 #
Czas pomyśleć o emeryturze, aby było nas stać na książki ;-)

Wydawnictwo Edinem początkiem listopada wyda książkę: "III filar twojej emerytury. Przygotuj dobry plan na lepszą przyszłość", Rogala Maciej

Znajdziesz w tej książce odpowiedzi na bardzo wiele pytań, między innymi na takie jak: Którą formę planu emerytalnego powinienem wybrać? Jakie znaczenie mają ulgi i zachęty podatkowe? Co zrobić, aby gromadzone środki nie były obciążone zbyt wysokimi opłatami? Na jakie najważniejsze ryzyka będę narażony?

I wreszcie: W jaki sposób zarządzać gromadzonymi środkami, aby w ostateczności dojść do celu?

IKE i IKZE to nie tylko plany emerytalne. Korzystając z tych produktów, niezależnie od obaw i celów oszczędzania, niczym tak naprawdę nie ryzykujesz: nie bierzesz na siebie zobowiązania ciągłego finansowania planu a także nie blokujesz sobie prawa do wypłaty środków w dowolnie wybranym momencie. Dzięki temu stają się wyjątkową ofertą na przykład dla graczy giełdowych, dla osób stroniących od ryzyka inwestycyjnego — korzystających wyłącznie z lokat bankowych, lub dla tych, którzy chcą po prostu systematycznie oszczędzać, nie określając z góry, na jaki cel wydadzą oszczędności.
# 2011-10-11 12:43
2011-11-23 10:18 #
Książka trafiła do sprzedaży. Interesują Was tego rodzaju książki? Myślicie o swojej emeryturze? czy też może jest to zbyt odległa przyszłość?
# 2011-11-23 10:18
@frodo
@frodo
2412 książek · 2130 postów
2011-11-23 12:25 #
Ja mam sporo książek na ten temat i sporo czytałem. A w naszym kraju jak sam o siebie nie zadbasz to niestety. Ale o polityce fiskalnej i emerytalnej to nie na tym portalu ....
# 2011-11-23 12:25

Grupa: Książki

Wszystko o książkach

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się