Temat:

Perła - patronat nakanapie.pl

2010-11-22 14:48 #
Kto nie chciałby mieć perły? Już w grudniu, każdy z Was będzie mógł ją mieć. Do sprzedaży trafi bowiem "Perła" Rafała Kosowskiego.

Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Vocatio, a nasz serwis objął patronat nad tytułem.

„Tysiąc pięćset lat przed naszą erą zaborczy Egipt znajduje się u szczytu swej potęgi. Jednak książęta podbitego Kanaanu snują plany zrzucenia z siebie znienawidzonego jarzma faraonów. Aberes (Perła) – piękna dziewczyna ze zwykłej rodziny zostaje żoną króla jednego z najważniejszych grodów Kanaanu. Wśród wielkich namiętności i bezwzględnej polityki jej ukochany staje przed szansą zjednoczenia całego kraju pod swoimi rządami. Aberes nie podziela jego ambicji i pragnie tylko jednego – ukochanego dziecka i spokojnego życia u boku męża. Nie przypuszcza jednak, jak bardzo żądza władzy jej męża wpłynie nią samą i życie jej najbliższych. Nie ma świadomości, że za każdą ziemską siłą stoi jakaś potęga świata duchowego, która nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swe cele.

Perła to porywająca, pełna namiętności opowieść o czasach, gdy ludzie poddawali swe życie okrutnym „bogom” i nieokiełznanym żądzom. Jest to historia kobiety kochającej życie i próbującej odnaleźć swe miejsce w społeczeństwie, które systematycznie zatraca wszelkie granice moralne i obyczajowe. Los dał jej więcej, niż mogła się spodziewać, jednak nadszedł czas, że zażądał za to ceny, której nie była w stanie zapłacić. Demony wystawiły swoje pazury.”
# 2010-11-22 14:48
{}
Odpowiedz
2011-01-28 10:53 #
Książka miała pojawić się w księgarniach w grudniu, ale w wyniku opóźnienia do księgarń trafiła w ostatnich dniach. Szukajcie więc Perły wśród innych książek.
# 2011-01-28 10:53
{}
Odpowiedz
@Violet
@Violet
181 książek 120 postów
2011-01-28 13:17 #
Musze przyznać, że może być ciekawa :)
Będe jej z czasem wypatrzywać :)
# 2011-01-28 13:17
{}
Odpowiedz
Grupa

Książki

Wszystko o książkach
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe