Temat:

Porzuceni - patronat nakanapie.pl

2011-05-05 08:41 #
Pod koniec maja Wydawnictwo Amber wyda książkę Meg Cabot, "Porzuceni". Nakanapie.pl objęło patronat nad książką.

Współczesna dziewczyna porwana w mityczne zaświaty w jednej z najbardziej oczekiwanych powieści roku ulubionej autorki wszystkich dziewczyn świata, autorki światowych bestsellerów nr 1

Odkąd powróciła z Hadesu pojawia się przy niej on. Zawsze wtedy, gdy się go najmniej spodziewa i gdy go najbardziej potrzebuje. To tylko halucynacje – przekonują psychiatrzy. – Miałaś wypadek. Przeszłaś śmierć kliniczną. Cudem powróciłaś do życia.
Ale siedemnastoletnia Pierce im nie wierzy. Odkąd omal nie utonęła, czuje się dziwnie… jakby nie należała do tego świata. Może teraz, po przeprowadzce do nowego miasta, będzie inaczej. Nowa szkoła, nowy początek. I może wreszcie przestanie się bać.
Ale on znajduje ją i tu. Czego chce? Jaką tajemnicę kryją jego oczy - mroczne i piękne jak diament, który jej podarował? Czy chce ją przed czymś ostrzec i przekonać, że bezpieczna będzie tylko wtedy, gdy powróci z nim do jego podziemnego świata? Czy Diament Persefony przyniesie Pierce los mitycznej bogini czy miłość - potężniejszą niż śmierć…

Meg Cabot o książce
Mit o Persefonie fascynował mnie już w liceum. Każdy z nas ma czasem poczucie, że jest inny, że nie pasuje do otoczenia. Marzysz, żeby spotkać kogoś wyjątkowego, kto zabierze cię do miejsca, do którego naprawdę przynależysz. O tym właśnie jest ta książka – o rzeczach tak niepokojących i magnetyzujących, jak pierwsza miłość.
# 2011-05-05 08:41
{}
Odpowiedz
@Fonin
@Fonin
100 książek 128 postów
2011-05-05 09:16 #
Nie powiem, "Nienasyceni" tej autorki całkiem mnie zainteresowali, choć długo się przed nimi wzbraniałam, bo akurat "pamiętnik księżniczki" mi się nie podobał i miałam lekki uraz. Po "Porzuconych" też najpewniej sięgnę, szczególnie, że sama tez bardzo lubię watki mitologiczne.
# 2011-05-05 09:16
{}
Odpowiedz
2011-05-26 10:28 #
Do księgarń marsz (zainteresowani) ;-) Książka od dzisiaj w sprzedaży.
# 2011-05-26 10:28
{}
Odpowiedz
Grupa

Książki

Wszystko o książkach
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe
{}