Temat:

Szukam książki

EV
# 2017-05-14 22:49
Cześć! Poszukuję książki, o której pamiętam bardzo niewiele. Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc, jeśli cokolwiek przychodzi Wam do głowy. Wiem, że była to książka polska, wydana w 2015 roku i oparta była na serii dialogów na różne błahe tematy. W książce prawie nie było wielkich liter i interpunkcji. Jeśli dobrze pamiętam jasna/biała okładka, ale tu się mogę mylić. Pomocy! :(
FE
# 2017-07-30 19:16
O czym jest Saga?
Wszystko dzieje się w roku 2047 kiedy to dochodzi do utraty równowagi pomiędzy światowymi mocarstwami, co oczywiście prowadzi do geopolitycznego przesilenia. Główną osią wydarzeń są przygotowania Federacji Słowiańskiej (ZSSR 2.0) do inwazji na przegniłe korupcją Międzymorze. Co będzie preludium do rozszerzenia strefy wpływów Kremla aż do Lizbony, po trupach faszystowskich państw europy zachodniej. Przygotowania te sprowadzają się do prowadzenia wojny hybrydowej ze wszystkimi celami jednocześnie, w sposób nie sprowadzający oczywistych podejrzeń na agresora. Fabuła skupia się na jednym z oddziałów dywersyjno-terrorystycznych, wysłanych przez Moskwę do największych państw europejskich. Zgrupowanie to zostało ochrzczone jako Felidae i jego zadanie polega na, eliminowaniu dygnitarzy państw wyznaczonych jako cel.
https://wspieram.to/Felidaewschodzachod
AN
# 2017-10-06 11:21
Jeśli prawa autorskie książki wygasły, możesz kupić toner samsung sl m2022w na https://tonery.rdstudio.pl/toner-samsung-m2022w-p-519.html wydrukować ją sobie ze ściągniętego pdf i przeczytać. Prosty sposób na otrzymanie staroci do ręki. :)
MA
# 2017-11-18 00:11
Witam serdecznie,
Kupię książkę Inna Segal - sekretny język twojego ciała,
proszę o infromację jeżeli ktoś posiada :)

Pozdrawiam,
Magda
Zaloguj się aby dodać swoją odpowiedź

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.

Znajdź nas na facebooku

Co słychać?

Konkurs "Mistrzyni nad mistrzyniami"
Zapraszamy na konkurs z okazji Dnia Matki
Renowacja kanapy cz.3
Kilka słów o nowościach w serwisie.
Dzieci psychiatryka. Dalsze losy - wywiad z Sarą Romską
Ten wywiad jest inny od wszystkich. Miejscami trudny, ale na pewno godny uwagi.