Harry Potter i czara ognia J. K. Rowling

Okładka Harry Potter i czara ognia
autorzy:
J. K. Rowling, Ralph Fiennes
wydawnictwo:
MEDIA RODZINA
data wydania:
2009
ISBN:
9788372780218

Opis

Jeśli sądzisz, że w dobie komputerów sztuka czytania zanikła, zwłaszcza wśród dzieci, to niezawodny znak, że jesteś mugolem!

Słowa kluczowe

Po prostu Harry
Recenzent: misha
Harrego Pottera i dwójki jego przyjaciół nie trzeba nikomu przedstawiać. Wielki sukces literacki J.K.Rowling sprawił, iż mimo, że największa "moda" na Pottera przeminęła, to zainteresowanie książkami o nastoletnim czarodzieju wciąż jest bardzo duże. Czwartą część książki o Harrym przeczytałam ... więcej »
J.K. Rowling Harry Potter i Czara ognia ( Harry Potter and the Goblet of fire ) tłumaczenie z angielskiego Andrzej Polkowski Rok wydania 2001 758 stron ISBN:83-7278-022-6 Czwarty rok w szkole magii. Harry wraz z rodziną Weasly wybiera się na światowe mistrzostwa w Quidditchu. Tam po pasj... więcej »
Myślałam, że czytanie „Czary ognia” zamie mi więcej czasu, biorąc pod uwagę jej objętość, ale poradziłam z nią sobie niezwykle szybko! Jak dla mnie trzy dni i jeden wieczór na taką cegłę to bardzo dobry wynik. Tym razem odpuszczę sobie narzekanie, że nic sensownego nie potrafię sklecić i biorę si... więcej »
Nie wiem, czy też macie swoje ulubione części serii, ale ja w każdej książkowej sadze mam swojego „faworyta”. Mimo że uwielbiam całą serię o Harrym Potterze, to „Czara Ognia” najbardziej skradła moje serce. To część, w której Harry musi się zmierzyć nie tylko z własnymi lękami, ale też faktycznym... więcej »
Dodali do kolekcji
BP
JoeBlack
Nocena
kmita
Wolek
Arien
hotaru
zosiulek
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
...co ma być ro będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć.

Dodane przez magdawia

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!