Harry Potter i kamień filozoficzny Rowling Joanne K.

Okładka Harry Potter i kamień filozoficzny
autorzy:
Rowling Joanne K., Andrzej Polkowski
wydawnictwo:
MEDIA RODZINA
data wydania:
2000
ISBN:
9788372780003

Opis

Harry Potter - sierota i podrzutek, wychowywany przez ciotkę, traktowany jest jak piąte koło u wozu. Pochodzenie chłopca owiane jest tajemnicą, jedyna pamiątka to zagadkowa blizna na czole. Wszystko wyjaśni się w jedenaste urodziny chłopca, a będzie to dopiero początek Wielkiej Tajemnicy...

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura młodzieżowa
  Fantastyka » Beletrystyka » Fantasy
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla dzieci zagraniczna (7-13 lat)
  Cóż, nie oszukujmy się, Harry Potter jest znany na całym świecie. Każde normalne dziecko słyszało o niezwykłym czarodzieju, czytało książkę lub widziało film. Oprócz mnie xD Owszem słyszałam o milionowych nakładach książek pani Rowling, ale nigdy po nie nie sięgałam. Postanowiłam się jednak prze... więcej »
  Harry Potter to pierwsza książka którą przeczytałam samodzielnie i z własnej woli. Pamięam że codziennie wieczorem książka ta była czytana mi przez tatę. Któregoś dnia postanowiłam wziąć sprawę swoje łapki, i przeczytać ją samodzielnie. Czytałam ją bardzo długo, ale czego się spodziewać po siedmi... więcej »
  J.K. Rowling dała się poznać jako autorka serii o Harrym Potterze. Pierwsza powieść wydana zostaną w 1997 roku, w Polsce ukazała się w 2000. „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” podbił serca milionów i ciągle jest bardzo popularny. Harry jest sierotą. Mieszka u swojego wujostwa, które nienawidz... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Poison
  Regalia
  klaudiaa507
  Destienne
  chameli
  Effie
  Strix
  azi1986
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!