Harry Potter i komnata tajemnic J. K. Rowling

Okładka Harry Potter i komnata tajemnic
autorzy:
J. K. Rowling, Chris Columbus
wydawnictwo:
HARBOR POINT MEDIA RODZINA
data wydania:
2010
ISBN:
9788372780072

Opis

Harry musi się zmierzyć z przerażającym potworem z Komnaty Tajemnic na zamku Hogwart. Otworzyć tę komnatę mógł jedynie prawowity dziedzic Slytherina, a wskutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności podejrzenie pada na Harryego...

Słowa kluczowe

Po najcudowniejszym roku swojego życia, spędzonym w szkole magii i czarodziejstwa Hogwart, Harry musi wrócić do Dursleyów na wakacje. Mieszkanie przy Privet Drive jest jednym z elementów życia chłopca, które nie uległo zmianie ani o jotę – wujostwo dalej w najlepsze pomiata siostrzeńcem, z przyje... więcej »
„Harry Potter i komnata tajemnic” – Dobry tytuł książki to większa podstawa sukcesu, jak mówią nam uznani literaci, którzy już na swoim koncie mają pewien dorobek. Musi przyciągać czytelnika, rozgrzewać wyobraźnię i powodować ciekawość, która sprawi, że zakupi dany tytuł. Pani J.K Rowling tą tec... więcej »
Harry'ego Pottera nikomu nie trzeba przedstawiać. Wiele osób go uwielbia, czy to z książek, czy z filmów. Nawet jeżeli te dwie formy nie są komuś znane i tak o nim słyszeli. To chyba jeden z najbardziej znanych bohaterów w kulturze. Sama od zawsze uwielbiam filmy o nim, jednak z książkami spotkał... więcej »
Wybrałam sobie bardzo trudne zadanie, a mianowicie zrecenzowanie wszystkich siedmiu tomów o Harrym Potterze. Czytam teraz serię drugi raz, więc jest akurat okazja, tylko nie przewidziałam takiego malutkiego problemiku, otóż już na „Komnacie Tajemnic” się zacięłam, nie wiem co tu jeszcze napisać, ... więcej »
Fajna książka , przeczytałam z ciekawości i wtedy gdy był bum na autorkę i książki z serii "Harry Potter i ..." Szybko się czyta , a mało tego skąpana w magicznej miksturze ,którą używał Harry Potter do czarów . Polecam dla fanów Pani J.K. Rowling i dla fanów czarodzieja Harrego Pottera . więcej »
Ten rok w Hogwarcie nie zaczął się pomyślnie dla Harry'ego i Rona. Poprzez dziwny zbieg okoliczności, nie mogą przedostać się przez peron 9 i ¾, aby przenieść się na magiczną stronę stacji kolejowej, z której wyrusza czerwona lokomotywa, wioząca uczniów do zamku Hogwart. Wspólnie decydują się wię... więcej »
Dodali do kolekcji
BP
JoeBlack
Nocena
kmita
Wolek
Inqba
Arien
hotaru
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!