I wciąż ją kocham Nicholas Sparks

Okładka I wciąż ją kocham
autor:
Nicholas Sparks
wydawnictwo:
Albatros
data wydania:
2011
ISBN:
9788376596891

Opis

SPRZEDAŻ OD 17-06-2011!
Po ukończeniu szkoły średniej John zaciąga się do armii, gdzie przechodzi szkołę prawdziwego, męskiego życia, nabiera pewności siebie. Podczas przepustki spotyka Savannah - dziewczynę swoich marzeń. Młodszą o dwa lata studentkę pedagogiki, woluntariuszkę, która z grupą przyjaciół, w ramach akcji dobroczynnej, buduje domy dla ubogich. Na przekór wszelkim okolicznościom pomiędzy obojgiem rozkwita miłość. Savannah przyrzeka czekać na ukochanego, dopóki nie minie okres.. jego służby.
On zaś uświadamia sobie, że pragnie z nią założyć rodzinę. Nadchodzi 11 września. Z poczucia obowiązku chłopak przedłuża pobyt w wojsku. Niestety jego związek z Savannah nie wytrzymuje długiego rozstania. W pożegnalnym liście dziewczyna informuje go, że zakochała się w kimś innym. Ale czas nie leczy ran. Kiedy po kilku latach John wraca do domu, marzy tylko o jednym - jeszcze raz trzymać ukochaną w swoich objęciach...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

I wciąż ją kocham
Recenzent: reese
Uzupełniając moją biblioteczkę kupiłam jedną z powieści Nicholasa Sparksa (aby uzupełnić dział z jego działami) - "I wciąż ją kocham". Wczoraj skończyłam ją czytać po raz drugi - musiałam ją "ochrzcić", nawet jeśliby oznaczyło to przeczytanie jej ponownie. Zresztą nie miałam żadnych przeciw... więcej »
Uzupełniając moją biblioteczkę kupiłam jedną z powieści Nicholasa Sparksa (aby uzupełnić dział z jego działami) - "I wciąż ją kocham". Wczoraj skończyłam ją czytać po raz drugi - musiałam ją "ochrzcić", nawet jeśliby oznaczyło to przeczytanie jej ponownie. Zresztą nie miałam żadnych przeciwwskaza... więcej »
Twórczość Sparksa cenię i cenić będę, i mimo że to romans, książkę zawsze przeczytam. Tego autora znalazłam dzięki blogom recenzyjnym, już nawet nie pamiętam kiedy, i tak zaczęłam go podczytywać. Co lubię w jego książkach? Sprawność z jaką opisuję przeżycia wewnętrzne, z jaką czułością obchodzi s... więcej »
I wciąż ją kocham
Recenzent: Adelia.
Nicholas Sparks - wspaniały pisarz z wielką wrażliwością. Każda jego książka powoduje wzruszenie u człowieka, nawet z sercem z kamienia. Savannah, młoda i piękna, John, wysportowany, przystojny i odważny. Połączyła ich prawdziwa miłość, która nigdy nie umiera, jednak życie, czasem pisze swój włas... więcej »
„I wciąż ją kocham” jest to książka napisana przez Nicholasa Sparksa, mistrza powieści romantycznych ostatnich lat. I tutaj, podobnie jak w wypadku „Ostatniej piosenki”, najpierw przyszło mi oglądnąć ekranizację, dopiero później przeczytać utwór. Oba filmy mnie zachwyciły, o książkach czytałam wi... więcej »
Nicholas Sparks jest autorem takich powieści jak Pamiętnik, Jesienna Miłość czy Ostatnia Piosenka. Powstało wiele ekranizacji filmowych na podstawie jego książek, między innymi Szkoła Uczuć (Jesienna Miłość) czy Szczęściarz. Ostatnio sięgnęłam po książkę I wciąż ją kocham na przeczytanie której z... więcej »
Ze Sparksem miałem do czynienia ładnych parę lat temu, gdy w moje ręce trafiła ,,Jesienna Miłość’’. Książka nie wywarła na mnie zbyt dobrego wrażenia, więc miałem spore obawy co do obecnej powieści. Z racji tego, że przeczytałem jednak wszystkie książki na swojej półce postanowiłem sięgnąć po ,,I... więcej »
I wciąż ją kocham...
Recenzent: Rudzielczyk
Kiedy pierwszy raz wzięłam tę książkę do ręki, spojrzałam na tytuł, przeczytałam opis i pomyślałam - zwykłe, ckliwe romansidło z happyendem! A że za tym gatunkiem nie przepadam, już miałam ją odłożyć z powrotem na półkę. Jednak nie wiem czemu, skusiłam się. I się z tego cieszę... John jest mł... więcej »
Jest to pierwsza książka od Nicholasa Sparksa, którą miałam okazję przeczytać i po prostu mnie urzekła. Wstyd się przyznać, ale uwielbiam tego typu historie miłosne. Takie moje małe guilty pleasure. Przechodząc do konkretów, na początku odrobinę się bałam, że książka może być odrobinę nużąca, ... więcej »
Dodali do kolekcji
Jewel
Carlotta
marthe16
Canis_Luna
SweetyStella
ant_07
heroiczna
Patrycja0110
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!