Ja cię kocham, a ty śpisz, wampirze Sparks Kerrelyn

Okładka Ja cię kocham, a ty śpisz, wampirze
autor:
Sparks Kerrelyn
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2010
ISBN:
9788324138289

Opis

Seksowna i tryskająca humorem powieść bestsellerowej pisarki z pierwszej piątki najpopularniejszych autorek paranormalnych komedii romantycznych.Co chcę na Gwiazdkę?Znaleźć sobie sensownego faceta. I błagam, niech będzie wysoki, przystojny i? żywy! Te święta nie są dla Toni zbyt wesołe. Jej przyjaciółka wylądowała w wariatkowie, bo upierała się, że zaatakowały ją wampiry. Toni może ją stamtąd wyciągnąć tylko jednym sposobem: udowadniając, że wampiry istnieją naprawdę. A kiedy poznaje tajemniczego.. Szkota, zaczyna podejrzewać, że to się jej uda.Ian ma prawie pięćset lat, ale wygląda jak? Jak to możliwe, żeby nieżywy facet był tak diabelnie seksowny? Czy to właśnie on okaże się tym jedynym? Jeden zakazany pocałunek może obudzić wieczną namiętność ? wystarczy jedna chwila pod jemiołą. Jeśli tylko nie przerwie jej ktoś, kto chce wydrzeć Ianowi jego niebezpieczną tajemnicę?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kerrelyn Sparks zdobyła serca czytelników dzięki swojej debiutanckiej powieści pt.: "Jak poślubić wampira milionera". Lektura ta bardzo szybko wspięła się na szczyty światowych list bestsellerów, a z czasem dołączyły do niej także pozostałe pozycje literackie autorki. Ostatnimi czasy czytałam ... więcej »
O Pani Sparks wcześniej nie słyszałam, choć tworzyła już książki o wampirach, m.in. „Jak poślubić wampira milionera”. Sam tytuł być może kiedyś obił mi się o uszy, ale książki nie czytałam. Skoro to hit, należałoby to jak najszybciej zmienić. Za „Ja Cię kocham, a Ty śpisz, wampirze” zabrałam si... więcej »
Moje odczucia po przeczytaniu tej książki są po prostu nie do opisania. Ta książka była boska ! Choć to nie jest zbyt oryginalne słowo to inaczej nie umiem opisać tej książki. Autorka po prostu wspaniale napisała tę powieść. Tę książkę pożyczyłam od przyjaciółki , strasznie ją wychwalała więc i ... więcej »
Niedawno koleżanka poleciła mi pewną serię. Pomyślałam więc, czemu by nie przeczytać? I tak oto w moich rękach znalazła się książka Pt. ,,Wampir z sąsiedztwa” autorstwa Kerrelyn sparks. Wedle okładki jest to komedia romantyczna, opowiadająca o losach wielkiego projektanta mody, który również jest... więcej »
Ostatnio coraz częściej zdarza mi się brać do ręki książki autorów, z którymi do tej pory nie miałam do czynienia. Tak samo było i tym razem. Pod wpływem impulsu sięgnęłam z bibliotecznej półki książkę pani Kerrelyn Sparks "Ja cię kocham, a ty śpisz, wampirze". Przyznam się szczerze, że nawet nie... więcej »
Dodali do kolekcji
aga29_12
oktawia123
tiwoli
Black_Vampire
Kobra94
rodynka
Xtacy
Mani
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!