Jak Poślubić Wampira Milionera Sparks Kerrelyn

Okładka Jak Poślubić Wampira Milionera
autor:
Sparks Kerrelyn
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2010
ISBN:
9788324135882

Opis

Roman Draganesti jest czarujący, przystojny, bogaty... i jest wampirem.Wampirem, który stracił właśnie kieł, wgryzając się w coś, w co nie powinien.Teraz ma jedną noc na znalezienie dentysty, zanim zostanie skazany na wieczność z krzywym zgryzem. Sprawy Shanny Whelan też nie układają się za dobrze. Po tym jak była świadkiem morderstwa, jest następna do likwidacji na mafijnej liście. A jej dentystyczna kariera stoi pod znakiem zapytania, bo Shanna boi się widoku krwi. Kiedy Roman ratuje ją przed z..abójcą, Shanna zastanawia się, czy znalazła mężczyznę, który sprawi, że jej życie nabierze kolorów. Czy jednak ? choć wzajemne zauroczenie jest natychmiastowe i namiętne ? zdoła przezwyciężyć strach i wyleczy Romana?A jeśli tak, to co powstrzyma zakochanego Romana? przed jego naturą?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Romans
  Fantastyka » Beletrystyka » Horror, literatura grozy
  Społeczno-obyczajowa » Beletrystyka » Literatura kobieca
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  'Jak poślubić wampira milionera' to pierwszy tom z serii książek Kerrelyn Sparks. Serii, w której głównymi bohaterami są modne w ostatnich latach wampiry. Książkę rozpoczyna mały wypadek jednego z głównych bohaterów, Romana. Wampir w dość niecodzienny sposób traci swój kieł. Aby nie zostać ... więcej »
  „ – A niektórzy za bardzo gustują w niebezpiecznym stylu życia! Z twarzy Romana zniknął uśmiech. – Twoja uwaga byłaby bardziej na miejscu, gdybyśmy jeszcze żyli. (…) – Posłuchaj, żaden wampir nie zrobił tyle dla ochrony ludzkości, ile ty. – Jasne, i teraz jesteśmy najniewinniejszymi d... więcej »
  Kiedy pierwszy raz spotkałam się z tytułem tej książki, na myśl przyszedł mi film który kiedyś oglądałam. Komedia, perypetie głównych bohaterów i ich niecodzienne życie mogły mi się w jakimś tam stopniu spodobać i w książce, a dodając do tego wampiryzm wiedziałam, że książka do tych najgorszych n... więcej »
  Pani Sparks jest kolejną autorką, która postanowiła napisać coś w dosyć znanej tematyce wampiryzmu. Kiedy czytam takie książki, zawsze „przyglądam się”, jak zostały zbudowane i czy wnoszą coś nowego w dzisiejsze pojęcie słowa „wampir”. Po przeczytaniu pierwszej części mam różne zdanie na jej tem... więcej »
  Dodali do kolekcji
  zabierajsie
  Lucjanna
  Moira
  ant_07
  Julianne
  Kaami
  CupOfLove
  Nihal
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!