Jak w niebie Marc Levy

Okładka Jak w niebie
autor:
Marc Levy
wydawnictwo:
Albatros
data wydania:
2006
ISBN:
9788373593695

Opis

Największy francuzki bestseller ostatnich lat! Po wypadku samochodowym Lauren zapada w śpiaczkę. Kilka miesięcy później jako duch powraca do opuszczonego przez siebie mieszkania. Tam spotyka się z nowym lokatorem - młodym architektem Arthurem, który początkowo nie chce uwierzyć, że rozmawia z osobą z zaświatów. Szybko okazuje się, że tylko on jeden widzi dziewczynę. Wzajemna fascynacja stopniowo przeradza się w przyjażń, a potem w głębokie uczucie. Kiedy lekarze postanawiają odłączyć Lauren od re..spiratora, Arthur musi znaleść sposób, by ją ocalić. Ciało i duszę. Inaczej na zawsze utraci miłość swojego życia.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Jak w niebie...
Recenzent: arwena
Kilka lat temu oglądałam romantyczną komedię z Reese Witherspoon i Markiem Ruffalo , zapadła mi ona w pamięć na tyle że gdy zobaczyłam książkę pod tym samym tytułem powróciły pozytywne wspomnienia. Postanowiłam przeczytać powieść która przeniesiona na ekran tak skutecznie bawiła mnie i wzrusza... więcej »
Właśnie mi się przypomniało, jak niechcący podczas nudnego wieczoru, natknęłam się na film ,,Jak w niebie" z Renne Witherspoon. Od razu pomyślałam, zaraz zaraz, czy ja przypadkiem nie czytałam książki o takim tytule? Dokładnie i z przyjemnością stwierdzam, że umiliła mi czas, podczas pobytu w szp... więcej »
Dodali do kolekcji
independent
Lady_Renegade
Kobaltowa
Gemmei
arwenka2222
akinoria
Judith
Angelika_d
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!