Jak z obrazka Jodi Picoult

Okładka Jak z obrazka
autor:
Jodi Picoult
wydawnictwo:
Prószyński i s-ka
data wydania:
2009
ISBN:
9788376480589

Opis

Młoda kobieta, którą policja znajduję błąkającą się po cmentarzu w Los Angeles, nie pamięta, jak się nazywa. Dopiero kiedy zgłasza się po nią mąż, Cassie Barrett dowiaduje się ze zdumieniem, że jest uznanym antropologiem i żoną Aleksa Riversa, hollywoodzkiego gwiazdora. Pamięć wraca stopniowo: szalony romans w Tanzanii, ważne odkrycie naukowe, którego tam dokonała, baśniowy ślub z Aleksem. Cassie nie może się jednak odnaleźć w swoim luksusowym życiu i na pozór doskonałym małżeństwie. Kiedy znajdu..je test ciążowy z pozytywnym wynikiem, nagle wracają do niej ponure wspomnienia przemocy i bólu. Rozdarta między strachem a przywiązaniem spróbuje uciec przed swoją przeszłością i mężem...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Powieści Jodie Picoult wzbudzają ogromne emocji. W swoich książkach porusza ważne społeczne tematy, zmuszając do dyskusji, jak również do spojrzenia na opisywany problem z innej perspektywy. Ta amerykańska pisarka jest autorką wielu bestsellerów, przełożonych na 30 języków, min. „Bez mojej zgo... więcej »
To trzecia książka którą przeczytałam pisarki Jodi Picollt i w porównaniu z dwoma poprzednimi zajmuje 3 miejsce. A dlaczego? może dlatego że bardzo trudno było mi przebrnąć przez początek, początek bardzo słodki... ona, on i ich wielka miłość która rozkwitła w Tanzanii. Później byłam ciekawa dlac... więcej »
Dodali do kolekcji
jotgol
arwenka2222
ismen
zDEPPtana
MacochaKopciuszka
majeczka_m
MalenstwoMB
katarinalukasiak
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Wiedział sporo o kurwach, orientował się, że ich atrakcyjność po części polega na tym, że akceptują cię bez zastrzeżeń i sprawiają, iż czujesz się lepszy, niż w rzeczywistości jesteś.

Dodane przez lamasta

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!