Jeden dzień Nicholls David

Okładka Jeden dzień
autor:
Nicholls David
wydawnictwo:
Świat Książki
data wydania:
2011
ISBN:
9788324725915

Opis

Emma i Dex? Doprawdy, trudno o mniej dobraną parę. Ona – zakompleksiona idealistka w grubych okularach. On – superprzystojniak z poczuciem, że świat należy do niego. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. Jemu natychmiast udaje się to, o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu... Jest rok 1988. 15 lipca. Oboje dostają dyplomy uniwersyteckie i spędzają ze sobą noc. Następnego dnia każde pójdzie w swoją stronę. Gdzie będą w ten dzień za rok? Za dwa lata? I każdego następnego roku? Czy mają s..zansę spotkać się, a jeśli tak, to czy będzie im ze sobą po drodze? Wielka, absorbująca, błyskotliwa… – Nick Hornby Genialna książka! Każdy czytelnik ją pokocha! – Tony Parsons

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Jeden dzień" to współczesna love story, magiczna historia miłości Dextera i Emmy. Miłość tragiczna. Bohaterowie długo żyją obok siebie, a kiedy decydują się na związek, los okazuje się okrutny... Tytułowy jeden dzień to 15 lipca 1988r., dzień po rozdaniu dyplomów, kiedy para spędziła ze sobą ... więcej »
Jeden dzień to historia Emmy i Dextera, którzy poznają się w dniu zakończenia studiów. Oboje posiadają marzenia, które chcieliby zrealizować. Ona marzy o pisaniu powieści, on o karierze w telewizji. Akcja toczy się przez 19 lat. I co roku opisuje dzień 15 lipca. Czasami jest to dzień nic nie z... więcej »
Dni mijają, a my czasem nawet tego nie zauważamy. Lecą nieprzerwanie, zamieniają się w tygodnie, miesiące a później lata. Stajemy się coraz starsi, dorastamy, zmieniamy się. A gdyby tak wybrać jeden dzień każdego roku, w którym ktoś obserwowałby z boku nasze życie? Co by o nas pomyślał? Czy nasze... więcej »
Dzisiaj na tapecie recenzja iście miłosnej powieści a mianowicie "Jeden dzień" David'a Nicholls'a, na podstawie której powstał film o tym samym tytule. Przyznam się, że w pewnym sensie popełniłam karygodny błąd - obejrzałam film przed przeczytaniem książki. Na szczęście nic z filmu nie pamiętała... więcej »
Dodali do kolekcji
milla
felixa
Ameliie
kultur-alnie
FreeSoul
Sun.shine
kamcia1410
Agnieszka1851
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!