Jeden dzień Nicholls David

Okładka Jeden dzień
autorzy:
Nicholls David, Miłosz Małgorzata
wydawnictwo:
ŚWIAT KSIĄŻKI
data wydania:
2011
ISBN:
9788324721047

Opis

"Emma i Dex? Doprawdy, trudno o mniej dobraną parę. Ona ? zakompleksiona idealistka w grubych okularach. On ? superprzystojniak z poczuciem, że świat należy do niego. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. Jemu natychmiast udaje się to, o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu...
Jest rok 1988. 15 lipca. Oboje dostają dyplomy uniwersyteckie i spędzają ze sobą noc. Następnego dnia każde pójdzie w swoją stronę. Gdzie będą w ten dzień za rok? Za dwa lata? I każdego następnego roku? Czy ..mają szansę spotkać się, a jeśli tak, to czy będzie im ze sobą po drodze?

Wielka, absorbująca, błyskotliwa? ? Nick Hornby

Genialna książka! Każdy czytelnik ją pokocha! ? Tony Parsons"

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura piękna
  Społeczno-obyczajowa » Beletrystyka » Literatura kobieca
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Jeden dzień
  Recenzent: Lena173
  David Nicholls, z wykształcenia jest aktorem, obecnie pisarz i scenarzysta. W swoim dorobku ma m.in. cieszącą się dużym uznaniem współczesną wersję "Wiele hałasu o nic". Za pracę scenarzysty dwa razy został nominowany do nagród BAFTA. Biorąc w swoje ręce powieść tego angielskiego artysty zasta... więcej »
  Od dawien dawna nie miałam w ręce książki o ,,normalnej'' tematyce. Cały czas byłam w świecie fantasy i paranormal ale kiedy w ręce przypadkiem trafiła mi ta książka jakoś nie miałam ochoty jej odkłądać tylko się w niej zagłębić. Sam opis książki mnie zachęcił. Jeden dzień może zminić wiele w na... więcej »
  „ - Tylko obiecaj, że już nie będziesz mnie zmuszała do seksu. - To co będziemy robić? - wiem, że to głupio zabrzmi – powiedział nieśmiało – ale moglibyśmy zagrać w scrabble’a.”* Czasem miłość rodzi się powoli, niepostrzeżenie, szukamy jej też daleko nie wiedząc, że jest blisko nas na wyci... więcej »
  Dodali do kolekcji
  martagieks
  Amie
  agatal95
  melidere
  Micki
  lalecznik
  Elen
  Tequila
  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!