Jestem Numerem Cztery Pittacus Lore

Okładka Jestem Numerem Cztery
autor:
Pittacus Lore
wydawnictwo:
G+J Gruner+Jahr Polska
data wydania:
2011
ISBN:
9788362343270

Opis

?Numer Cztery jest bohaterem swojego pokolenia?. (Michael Bay, reżyser Transformers) Troje zginęło, jestem Numerem Cztery. Przybyło nas tu dziewięcioro. Wyglądamy tak jak wy. Mówimy jak wy. Żyjemy pośród was. Ale nie jesteśmy wami. Umiemy robić rzeczy, o jakich wy możecie tylko pomarzyć. Posiadamy moce, o jakich wy możecie tylko pomarzyć. Jesteśmy silniejsi i szybsi niż cokolwiek, co zdarzyło wam się widzieć. Jesteśmy superbohaterami, jakich wielbicie i oglądacie w filmach i komiksach ? al..e my jesteśmy prawdziwi. Naszym zadaniem było dorastać, szkolić się, zdobyć siłę i zjednoczyć się, by pokonać ich w walce. Ale oni wykryli nas pierwsi i zaczęli nas tropić. Teraz my wszyscy uciekamy. Spędzamy życie w ukryciu, w miejscach, do których nikt by nie zajrzał, wtapiając się w otoczenie. Żyjemy pośród was, o czym wy nie wiecie. Lecz oni wiedzą. Dopadli Numer Jeden w Malezji. Numer Dwa w Anglii. I Numer Trzy w Kenii. Zabili tę trójkę. Ja jestem Numerem Cztery. Jestem następny w kolejce.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Już od bardzo dawna nie spotkałam się z książką, która od pierwszej strony zaciekawiła mnie tak, że nawet piękna słoneczna pogoda i możliwość popływania w morzu nie były w stanie odciągnąć mnie od niej. Z każdą stroną i każdą minutą książka ta wręcz mnie pochłaniała i na długo po jej przeczytaniu... więcej »
Kiedy na ekrany polskich kin wchodził film „Jestem numerem cztery” od razu miałam ochotę się na niego wybrać. Niestety moje plany nie wypaliły i odłożyłam obejrzenie go na ewentualną przyszłość. Gdzieś później o uszy obiło mi się, że jest, ale nie bardzo zawracałam sobie tym głowę. Teraz jednak d... więcej »
Jest to pierwsza książka z kategorii sci-fi, którą przeczytałam. Sięgnęłam po nią głównie dlatego, że słyszałam o filmie. Postanowiłam najpierw zapoznać się z książką, żeby potem móc obejrzeć film. Muszę przyznać, że po lekturze miałam nieco mieszane uczucia, ale po kolei. “Jestem Numerem Cz... więcej »
Nie łatwo żyć w strachu i cały czas uciekać przed wrogiem. Czasami jednak jest to konieczne. Pewien piętnastoletni chłopak od dziesięciu lat prowadzi życie, w którym właściwie nic nie jest pewne. Nie pochodzi z Ziemi, ale został tutaj wysłany przed laty wraz z ośmiorgiem innych dzieci ze swojej r... więcej »
W tej chwili ma na imię John. Wkrótce może się to zmienić. Razem ze swoim opiekunem ciągle ucieka. Teraz przebywa w miasteczku Paradaise. Wreszcie mógł choć do pewnego stopnia żyć normalnie. Zaczynają się też rozwijać jego moce. Nie zmienia to jednak faktu, że jest następny w kolejce, musi być cz... więcej »
Jako jeden z mieszkańców swojej planety posiadasz Dziedzictwo, moce, które ujawniają się już w wieku piętnastu lat. Jednak nie jesteś w stanie żyć na swojej planecie Lorien, ponieważ atakują ją Mogadorczycy. Niszczą ją doszczętnie. A Ty z pozostałymi Gardami uciekasz na planetę Ziemię. Masz przy ... więcej »
Dodali do kolekcji
erosz
HopeSolo
IvanG
iziu08
ekhart
zachmurami
Gosia_4373
Sil
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!