Jeszcze jeden dzień w raju Aleksander. Sowa

Okładka Jeszcze jeden dzień w raju
autorzy:
Aleksander. Sowa, Aleksander Sowa
wydawnictwo:
A3M
data wydania:
2010
ISBN:
9788361184812

Opis

Najważniejszym dniu w życiu, bo to ten magiczny dzień, który zmienia wszystko. Tylko jeden dzień. Od świtu, do zachodu słońca.
Osadzona we współczesnych, polskich realiach skandalizująca historia z życia czwórki bohaterów. A w niej płomienny romans, gorące pożądanie i niszcząca zazdrość. Nastrojowa i liryczna opowieść o ludziach zaplątanych we własnych uczuciach. Studium ludzkich uczuć, charakteru, emocji i obsesji przenikające nas do zakamarków wnętrza niczym ślepe ostrze przeznaczeni..a. Historia, która mówi o tym, co ważne, prawdziwe i czasem tak bardzo potrafi nas boleć. Powieść o autentycznych bohaterach, prawdziwych wydarzeniach, trudnych wyborach i ich konsekwencjach.
Nie czytaj tej książki, jeśli nie chcesz, aby Twoja ulubiona czerwona sukienka była jeszcze czerwieńsza. Nie czytaj jej też, jeśli nie chcesz na zawsze znienawidzić autora.
POLECAMY TAKŻE E-BOOKA W WERSJI AUDIO

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Aleksander Sowa zadebiutował w 2006 r. Powieścią pt: Umrzeć w deszczu . "Jeszcze jeden dzień w raju " to druga powieść w dorobku tego autora. Bohaterowie tej lirycznej powieści są zwykłymi normalnymi i przeciętnymi ludźmi wiodącymi zwykłe i normalne by się mogło wydawać życie. Autor powieści prz... więcej »
Dodali do kolekcji
ghia
catarina78
deadbishop
arwenka2222
Wonka
abrakadabra
sossua
Sonia97
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!