Jillian Westfield wyszła za mąż Allison Winn Scotch

Okładka Jillian Westfield wyszła za mąż
autor:
Allison Winn Scotch
wydawnictwo:
Otwarte
data wydania:
2011
ISBN:
9788375151107

Opis

Trzydziestoletnia Jillian Westfield wiedzie życie wzorowej pani domu. Ma śliczną córeczkę, kochającego i zapracowanego męża i dom w eleganckiej dzielnicy. Jednak w głębi duszy wciąż snuje fantazje: co by było gdyby? Gdyby nie poślubiła Henry'ego? Gdyby nie rzuciła kariery? Gdyby nie zerwała z Jacksonem?
Pewnego ranka Jillian odkrywa, że cofnęła się w czasie o siedem lat. Jest niezamężna, pracuje w nowojorskiej agencji reklamowej i wciąż jest z Jacksonem.
Jak Jillian wykorzysta drugą sza..nsę? Czy zmieni swoje życie?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Każdy z nas miał pewnie taki moment w życiu, że chciał cofnąć czas. Zwykle powodem takiego pomysłu była chęć odmłodzenia , przeżycia miłych chwil jeszcze raz lub niedopuszczenie do ponownego popełnienia istotnych błędów. Wiele razy do głowy przychodzą też nam myśli, co by było gdybyśmy inaczej do... więcej »
„Jilliam Westfield wyszła za mąż” – i chciałoby się powiedzieć „i co z tego, ja też”. Tak mniej więcej wyglądały moje myśli po pierwszych stronach książki. Niestety, bądź stety ani ja ani cała masa innych mężatek nie będzie miała jednak tyle szczęścia co bohaterka książki, która w pewnej chwil... więcej »
"Kiedyś nasze życie wyglądało inaczej. (...) Co zrobić, żeby odzyskać nasz związek? W "Redbooku" są dziesiątki artykułów na temat, jednak żaden z nich nie okazał sięp pomocny. W którym momencie się pogubiliśmy? A może nie był to konkretny moment, tylko seria wydarzeń, która sprawiła, że problem, ... więcej »
Allison Winn Scotch jest amerykańską autorką bestsellerów oraz felietonistką magazynów kobiecych, między innymi „Glamour”, „InStyle” i „Shape”. Jej książka „Jillian Westfield wyszła za mąż” opowiada nam historię trzydziestoletniej kobiety; wzorowej pani domu, matki, mającej śliczną córeczkę oraz ... więcej »
Co by było gdyby...? Kto czasem nie zadaje sobie takiego pytania... Jednak każdy z nas na zawsze pozostaje jedynie w sferze "gdybania". Tą magiczną granicę udaje się przekroczyć tytułowej bohaterce, Jillian Westfild. Do tej pory Jillian prowadzi spokojne i z pozoru idealne życie, zajmując się... więcej »
Allison Winn Scotch to amerykańska autorka bestsellerów i felietonistka kobiecych magazynów, między innymi Glamour, InStyle i Shape. Pisarka udziela rad początkującym pisarzom na swoim blogu Ask Allison, a na co dzień mieszka w Nowym Jorku z mężem, dziećmi i psem Pedro. Jillian Westfield wyszł... więcej »
Jillian Westfield to młoda kobieta, posiadająca uroczą córeczkę, kochającego, chociaż zawsze będącego w biegu męża oraz piękny dom na przedmieściach. Wzorowa pani domu, matka, żona. Wychuchany dom, zadbane ciało, rozwijające zajęcia dla siebie i córki. Jednocześnie Jillian ciągle wraca myślami do... więcej »
Kiedy zobaczyłam pierwszą zapowiedź tej książki, przeczytałam pierwsze recenzje, dostrzegłam ją na wystawie w księgarni, zdecydowałam, że będzie moja. Za wszelką cenę. Nie ważne, ze budżet na książki został wyczerpany, że muszę przystopować, bo za dużo powieści zalega na półce w oczekiwaniu na „s... więcej »
„Jillian Westfield wyszła za mąż” to „produkt” pióra Allison Winn Scotch. I tytuł, i imiona oraz nazwisko autorki są bardzo długie. Zaczynając lekturę tej książki pomyślałam sobie, że musiałaby ona okazać się naprawdę dobra, żebym zapamiętała ciąg tych wyrazów na okładce. Czy w moim umyśle znalaz... więcej »
Wydaję się że, Jillian Westfield ma wszystko: kochającego męża, półtoraroczną śliczną i zdrową córeczkę, wielki dom na przedmieściach, przyjaciół i kochającą rodzinę. Jednak czegoś jej brakuję, dręczą ją wątpliwości czy obrała w życiu odpowiednią drogę, wychodząc za swojego obecnego męża Davida.... więcej »
„Być człowiekiem oznacza mieć wątpliwości i mimo to iść dalej swoją drogą” Paulo Coelho W wielu związkach nadchodzi po pewnym czasie taka chwila, kiedy jedno z partnerów zaczyna wątpić, czy związało się z odpowiednia osobą. Czy chłopak/ dziewczyna z którą kiedyś się było nie sprawdziłby się ... więcej »
Dodali do kolekcji
agnieszkap
freya1982
w_asia
mary_roe
Kobra94
Potania
closer
MirandaKorner
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!