Kaktus w sercu Barbara Jasnyk

Okładka Kaktus w sercu
autor:
Barbara Jasnyk
wydawnictwo:
W.A.B.
data wydania:
2009
ISBN:
9788374145374

Opis

Basia Jasnyk z popularnego serialu TERAZ ALBO NIGDY! napisała książkę
I pomyśleć, że miał to być sposób rozładowania złości na facetów. Nie tylko serialowe przyjaciółki będą miały okazję wzruszać się przy lekturze, śmiać się i płakać na przemian. Basia znalazła wydawcę, który postanowił dać szansę obiecującej debiutantce? Odkąd ostatni raz się widzieliśmy, wiele się u mnie wydarzyło. Na szczęście etap bezbrzeżnej rozpaczy jest za mną, a osoba o imieniu Marek już dla mnie nie istnieje i niech.. tak pozostanie. Zamierzam z sukcesem realizować swoje noworoczne postanowienie: będę szczęśliwa! Trzeba mieć odwagę sięgać po ?więcej?. To ?więcej? obecnie oznacza dla mnie pisanie książki Kaktus w sercu.
Kto wie, może nawet napiszę następne?
Basia Jasnyk Widzowie popularnego serialu Teraz albo nigdy! śledzili twórcze zmagania Basi Jasnyk z jej pierwszą książką. Kiedy wreszcie Kaktus w sercu ukazał się w księgarniach, z dnia na dzień stał się bestsellerem, zmieniając życie młodej dziennikarki? Tymczasem Basia przeszła na drugą stronę szklanego ekranu. Jej powieść ukazała się naprawdę! Jak widać, nie ma na tym świecie rzeczy niemożliwych.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura piękna
  Społeczno-obyczajowa » Beletrystyka » Literatura kobieca
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść polska
  Jako fanka serialu "Teraz albo nigdy" nie mogłam, nie przeczytać książki Barbary Jasnyk "Kaktus w sercu". Przecież autorka pisała ją na oczach widzów. Książka ta szybko stała się bestsellerem i zmieniła życie Basi. Tyle serial, faktycznie mnie osobiście książka nie zachwyciła. Bohaterką książki j... więcej »
  "Teraz albo Nigdy"
  Recenzent: mini
  Polecam książkę fankom serialu TVN-u "Teraz albo Nigdy" . Ja oglądałam ten serial i czytałam książkę , dobrze się czyta , a co dobre szybko ( 1 dzień czytania) . Bardzo duże litery . Fani "Teraz albo Nigdy" łączcie się . więcej »
  Dodali do kolekcji
  mpaquerette
  JustTheOne
  madziab86
  SweetCherryHoney
  Liliowa
  sonyaa
  Delishe
  Thevampire
  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!