Karaluchy Jo Nesbo

Okładka Karaluchy
autor:
Jo Nesbo
wydawnictwo:
Wydawnictwo Dolnośląskie
data wydania:
2011
ISBN:
9788324590254

Opis

W domu publicznym w stolicy Tajlandii znaleziono ciało zamordowanego norweskiego ambasadora. W Oslo pośpiesznie tworzony jest plan uniknięcia skandalu. Policjant Harry Hole wsiada do samolotu skacowany, z zastrzykami witaminy B12 w walizce i wkrótce zaczyna krążyć po zaułkach Bangkoku ? wśród świątyń, palarni opium, dziecięcych prostytutek i barów go-go. Odkrywa, że w tej sprawie chodzi o coś więcej niż o morderstwo: za ścianami pełza coś, co nie znosi światła dziennego...

Zanurz się w.. mroczne zaułki Bangkoku.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Sensacja Thriller
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Harry Hole kolejny raz zostaje wysłany do innego kraju, aby pomóc w odnalezieniu zabójcy swojego rodaka. Tym razem jest to ambasador, który został odnaleziony w Tajlandzkim hotelu prze prostytutkę, z którą się wcześniej umówił na wizytę. Czy ten norweski polityk miał skłonności do zdradzania swoj... więcej »
  Niedawno przeczytałam pierwszą część cyklu kryminalnego Jo Nesbo „Człowiek nietoperz” , która tylko rozbudziła mój apetyt. Właśnie dlatego nie czekałam długo i od razu zabrałam się za kolejny tom, czyli książkę „Karaluchy”. Harry Hole, norweski policjant poznany w pierwszej części i tym razem... więcej »
  Karaluchy
  Recenzent: Paula1992
  Po zapoznaniu się z lekturą ,,Człowieka Nietoperza” Jo Nesbo miałam ochotę na więcej. Całe szczęście, że miałam pod ręką kolejną część cyklu - ,,Karaluchy”, bo nie wiem, jak dałabym radę z tym oczekiwaniem na dalsze losy głównego bohatera, komisarza Harry’ego Hole’a. Tym razem autor przeniós... więcej »
  Pisarze skandynawscy rozwinęli skrzydła w gatunku kryminalnym. Jednym z takich autorów jest Jo Nesbo, który ponoć z książki na książkę się rozwija. Jednoznacznie trudno mi to stwierdzić, bo "Karaluchy" to moja pierwsza przygoda z tym autorem, a zarazem jest to drugi tom serii o Harrym Hole. Jo... więcej »
  Karaluchy
  Recenzent: Suza
  Po "Człowieku nietoperzu" byłam ciekawa dalszych losów Harry'ego Hole, więc przeczytanie kolejnej części było jedynie kwestią czasu. Z początku nie spodziewałam się jednak, że zapoznam się z nią w formie audiobooka, co więcej, nazywanego superprodukcją. Norweski ambasador zostaje odnaleziony w... więcej »
  Dodali do kolekcji
  book
  insomniaofsummer
  Magdalejn
  Reny
  magbeth
  Layla
  wer.
  arwenka2222
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!