Karty na stół Agatha Christie

Okładka Karty na stół
autorzy:
Agatha Christie, Agata Christie
wydawnictwo:
Wydawnictwo Dolnośląskie
data wydania:
2100
ISBN:
9788324589418

Opis

Pan Shaitana kolekcjonuje tabakierki, przedmioty pochodzące ze starożytnego Egiptu i... Morderców doskonałych, którym nigdy nie dowiedziono zbrodni. Pewnego dnia zaprasza Herkulesa Poirota na spotkanie z żywymi ozdobami swojej kolekcji. Zanim jednak wieczór dobiegł konca, goście znajdują gospodarza zasztyletowanego przez jeden z jego ,,okazów".

Słowa kluczowe

Kategorie

  » Kryminał. Literatura detektywistyczna
  Tematyka » Kryminał
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Sięgnęłam po książkę Agaty Christie gdyż nigdy nie czytałam jej dzieł, a słyszałam, że jest mistrzynią kryminału. Książka jednak według mnie szału nie zrobiła może powinnam sięgnąć po inną książkę autorki. Jednakże początek mnie zaciekawił, a zakończenie (co najważniejsze) zaskoczyło. Może gdyby... więcej »
  Kolejna książka Agaty Christie za mną. Historie tej pisarki pochłaniam za jednym razem. Kocham ich strukturę, ten wspaniały klimat, złożone zagadki, to, że czytając czuję się jakbym faktycznie uczestniczyła w rozwiązywaniu tajemnicy. Już samo wyjęcie powieści z paczki i jej dotknięcie napawa... więcej »
  Pan Shaitana cieszy się w Londynie opinią osoby ekstrawaganckiej i tajemniczej. Ubiera się w sposób, który podkreśla wyrazistą, południową i jakby piekielną urodę. Ma luksusowe mieszkanie w Park Lane, o wszystkich zdaje się dużo wiedzieć, co sprawia, że wiele osób z londyńskiego towarzystwa się... więcej »
  Dodali do kolekcji
  mpaquerette
  Ehtelen
  Skrawek
  Nocena
  Lloret
  ultramaryna
  kicia
  Zebra
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!