Kaznodzieja Camilla Läckberg

Okładka Kaznodzieja
autor:
Camilla Läckberg
wydawnictwo:
Czarna Owca
data wydania:
2010
ISBN:
9788375541625

Opis

Dotknęła podłoża. Nabrała i przesypała między palcami garść próchnicy, od której bił duszny, słodkawy zapach. Pomyślała, że chyba jest pod ziemią i wtedy ogarnął ją paniczny, klaustrofobiczny strach. Nie miała pojęcia, jakiej wielkości jest to pomieszczenie, ale oczyma wyobraźni ujrzała ściany, które przybliżają się coraz bardziej i zaraz ją otoczą. Dotknęła gardła, wydawało jej się, że zaraz zabraknie jej powietrza. Zmusiła się do nabrania kilku spokojnych, głębokich oddechów, by opanować panik..ę...Akcja drugiej powieści kryminalnej Camilli Läckberg, tak jak poprzedniej, rozgrywa się w Fjällbace, małej miejscowości na zachodnim wybrzeżu Szwecji. Patrik Hedström i jego koledzy z komisariatu w Tanumshede stają przed bardzo skomplikowaną zagadką. Jaki jest związek między morderstwem młodej kobiety, której zwłoki odnaleziono w Wąwozie Królewskim, a sprawą sprzed dwudziestu pięciu lat, dotyczącą zaginięcia dwóch dziewczyn? Prawda okazuje się okrutniejsza, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  » Kryminał. Literatura detektywistyczna
  Tematyka » Kryminał
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Po pierwsze i najważniejsze muszę przyznać- nie zaskoczyło. Powieść kryminalna jak powieść kryminalna- całkiem niezła, klimat jest, choć nikły. Jednak nie było tego czegoś. Czegoś co sprawia, że niewiele myślimy i dajemy się porwać akcji, czegoś co nie daje nam oderwać się od książki, dzięki czem... więcej »
  witam jeżeli chce sie opiniować książki Camilli Lacgber to trzeba zacząć czytac od pierwszej częci czyli księżniczki z lodu, bo każda kolejna ksiązka opowiada o dalszych losach ludzi, którzy poszukują rozwiązań nowej zagadki...dlatego czytana kolejno bardzo wciąga. Nie jest to typ ksiąki od któr... więcej »
  „Kaznodzieja” jest drugim tomem popularnej sagi kryminalnej napisanej przez Camillę Läckberg. Przeczytawszy książkę mogę powiedzieć jedno – ta powieść jest rewelacyjna! Niepodważalną zaletą drugiego tomu „Sagi o Fjällbace” jest porywająca akcja. Mały chłopiec wybiera się pewnego, letniego rank... więcej »
  Wiara w Boga powinna być w każdej osobie. Wielu ludzi wierzy w miłosierdzie Boga, są przekonani, że to On jest odpowiedzią na wszystkie pytania. Pokładają wielkie nadzieje w Jego nieskończonej mocy, żyją z pewnością, że jeżeli będą przykładnie żyć, któregoś dnia wstąpią do Królestwa Niebieskiego.... więcej »
  Po przeczytaniu tej książki nasunął się wniosek - zdecydowanie za dużo już w życiu przeczytałam i obejrzałam, bo na koniec nie było fajerwerków i spektakularnych odkryć, ALE... Ta książka wciąga. Cały jej klimat, otoczka sprawiły, że przeczytałam ją w cztery wieczory. To, kto był sprawcą, możn... więcej »
  Policjanci z komisariatu w Tanumschede dostają informację, że mały chłopiec, który o poranku wymknął się z domu, znalazł nagie ciało martwej kobiety. Muszą połączyć dwie sprawy - morderstwo w Wąwozie Królewskim oraz zaginięcie dwóch dziewczyn przed dwudziestu pięciu laty. Druga część bests... więcej »
  Dodali do kolekcji
  anabako
  magbeth
  blackcurrant
  HaNisia
  spring
  wildhoney
  sandra_katarzyna
  enga
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!