Kłamca 3. Ochłap sztandaru Jakub Ćwiek

Okładka Kłamca 3. Ochłap sztandaru
autor:
Jakub Ćwiek
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2011
ISBN:
9788375745825

Opis

SPRZEDAŻ OD 08-07-2011! Urlop szlag trafił! Czterej Jeźdźcy Apokalipsy właśnie ruszają... Lucyfer daje znak swoim zastępom i wszystko wskazuje na to, że scenariusz ostatecznej bitwy będzie znacząco różnił się od tego, który nakreślił św. Jan w swoim objawieniu. Recepta na wyrównanie szans jest jedna - odstrzelić Antychrysta zanim dorośnie. Dla Lokiego, pierwszego cyngla skrzydlatych, taka misja to małe piwo. Przykład starego dobrego króla Heroda nie odszedł przecież w zapomnienie. Tyle że za spr..awą elfów Antychryst zniknął, a w łóżeczku leży pokraczny odmieniec.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kłamca 3
Recenzent: fri2go
Moi drodzy, z żalem muszę przyznać, że nie jest dobrze. Trzeci „Kłamca” stara się zrobić mały przewrót w przyjętej koncepcji opowiadania przygód Lokiego i mam mieszane uczucia, czy aby na pewno był to dobry pomysł. Ale może to skrupulatnie zaplanowany zabieg i będzie jak u Spielberga – co raz dra... więcej »
Jakub Ćwiek - polski pisarz fantastyki, urodzony w 1982 roku w Opolu. Studiował kulturoznawstwo na uniwersytecie w Katowicach. Jest członkiem Śląskiego Klubu Fantastyki. Opiekuje się sekcją teatralną - grupą Słudzy Metatrona. Był pięć razy nominowany do Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Debiutował w... więcej »
Dodali do kolekcji
unoridnarie
BurntSnow
Llostris
Calliditas
EvangelinDillariss
Sanea
fanabanana
SlumberGirl
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!