Kłamca. Tom 2. Bóg marnotrawny Jakub Ćwiek

Okładka Kłamca. Tom 2. Bóg marnotrawny
autor:
Jakub Ćwiek
wydawnictwo:
FABRYKA SŁÓW
data wydania:
2006
ISBN:
9788360505069

Opis

Loki - dawniej bóg kłamstwa, obecnie najemnik na żołdzie aniołów - powraca, by znów na rozkaz Nieba tropić ukryte demony i niedobitki starych, pogańskich bóstw. Uzbrojony w izraelskie pistolety o jakże biblijnej nazwie Jericho oraz własną przebiegłość rusza do walki z siłami Zła.Ono jednak nie tylko nie śpi, ale staje się coraz groźniejsze niczym ranna, rozwścieczona bestia. W dodatku archaniołowie też nie mają czystych intencji i w głowie Kłamcy zaczyna kiełkować myśl, czy stoi po właściwej stro..nie? "Bóg marnotrawny" Jakuba Ćwieka to kolejne sześć przygód, które podobnie jak w "Kłamcy" zaczynają się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie rośnie - jakby powiedział Alfred Hitchcock.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kwestią czasu było, kiedy sięgnę po drugą część historii z Lokim w roli głównej. Obowiązki nie pozwalały, ale książka kusiła. W końcu pokusa, żeby zobaczyć, co tam słychać u boga kłamstwa, zwyciężyła. Przeczytałem i stwierdzam, że jest równie dobrze jak w poprzednim tomie, ani lepiej, ani gorzej ... więcej »
"Kłamca 2. Bóg marnotrawny" jest drugą częścią serii "Kłamca", która opowiada o nordyckim bogu - Loki'm. Loki pracuje u archaniołów. Zabija demony, innych bogów lub wykonuje inne polecenia w zamian za anielskie pióra. W tej części są przedstawione jego dalsze losy. Poznamy nowe postacie, które ju... więcej »
Dodali do kolekcji
ranisz
hazan
neko
szumo
dragosino
pedro
Maeghkelek
ida
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!