Klub Matek Swatek Ewa Stec

Okładka Klub Matek Swatek
autor:
Ewa Stec
wydawnictwo:
Wydawnictwo Otwarte
data wydania:
2010
ISBN:
9788375150681

Opis

Martwisz się, że Twoja córka jeszcze nie ma męża, że Twój syn wciąż jest kawalerem? Zgłoś się do Klubu Matek Swatek - już wkrótce Twoje dziecko "przypadkowo" pozna kilka osób, w których może się zakochać. A z jedną z nich ułoży sobie życie!Beata - matka Anki, ponadtrzydziestoletniej panny - postanawia działać. Korzysta z pomocy Klubu Matek Swatek. Nie wie, że jej córka już w dniu przeprowadzki do nowego mieszkania poznaje dwóch przystojnych mężczyzn. Jeden jest Anką wyraźnie zainteresowany, drugi..... jeszcze bardziej. Tylko czy ich intencje są szczere? I czy intrygi Klubu Matek Swatek nie zniszczą rodzących się uczuć?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Klub Matek Swatek" autorstwa Ewy Stec jest jedną z tych polskich nowości, które bardzo chciałam przeczytać. Nigdy dotąd nie miałam styczności z tą pisarną, nie licząc oczywiście znajomości dwóch tytułów jej wcześniejszych książek, które obiły mi się kiedyś o uszy. Jednak nazwisko Stec po lekture... więcej »
Zmotywowana wygranym konkursem u Tajemnicy postanowiłam napisać kilka słów o powieści „Klub Matek Swatek” Ewy Stec. Było to moje pierwsze spotkanie z tą autorką i mam szczerą nadzieję, że nie ostatnie. Przyznam się, że książkę trochę na siłę wcisnęła mi bibliotekarka, podrzuciłam ją mojej mamie, ... więcej »
Ewa Stec to znana, polska autorka, która zadebiutowała w 2009 roku powieścią romantyczno-kryminalną "Romans z trudem w tle", spełniając równocześnie swoje najskrytsze marzenie. Na co dzień jest szczęśliwą żoną, matką dwójki nadaktywnych dzieci i właścicielką niesfornego psa. Uwielbia czerwone his... więcej »
Wierzycie w zrządzenie losu? W to, że dwoje ludzi zupełnie przypadkowo poznaje się na neutralnym gruncie i zaczyna pałać do siebie nagłą sympatią? A gdybyście odkryli, że wasz ukochany/ukochana był poddany ścisłej selekcji spośród miliona innych kandydatów, a potem podsunięty wam pod nos w dokład... więcej »
KMS
Recenzent: sawz
„Martwisz się, że Twoja córka nie ma męża, że Twój syn wciąż jest kawalerem? Zgłoś się do KLUBU MATEK SWATEK. Już wkrótce Twoje dziecko „przypadkowo” pozna kilka osób, w których może się zakochać. A z jedną ułoży sobie życie!” To właśnie przeczytałam na odwrocie książki, którą otrzymałam do recen... więcej »
Książka świetnie się czyta. Polecam wszystkim paniom. Chyba sięgnę po wcześniejsze tej autorki;) więcej »
Ewa Stec ma męża i dwójkę dzieci. Pochodzi z Kęta, skończyła iberystykę w Krakowie. Wyjechała z Polski, żeby poznać świat i szukać swojego miejsca na ziemi. Zrezygnowała z pracy w londyńskim City, bo chciała zając się wychowaniem dzieci i pisaniem. Uwielbia hiszpańskie wino, ludzi z poczuciem hum... więcej »
Na początku przyznam szczerze, że miałam mały mętlik w głowie czytając tę książkę. W pewnych momentach nie mogłam się zorientować kto jest kim i o co chodzi, więc musiałam wracać do poprzedniej strony, co mnie trochę drażniło i wydłużało czas czytania tej książki. Jest to typowa powieść dla osób ... więcej »
Ewa Stec pochodzi z Kęt i skończyła iberystykę w Krakowie. Ma męża, dwoje nadaktywnych dzieci, niesfornego psa i wygląd nastolatki. Wyjechała z Polski, żeby poznawać świat i odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Zrezygnowała z pracy w londyńskim City, ponieważ chciała zająć się wychowywaniem swoich d... więcej »
„- A! Kobieta! Kobieta zboczeniec! – krzyknął trzeci (prawdopodobnie) i w wielkim szoku odskoczył do tytułu, zasłaniając przyrodzenie.”* Wierzycie w przeznaczenie? Nagle na swojej drodze spotykacie swoją bratnią duszę, sceneria jak z bajki lub komedii romantycznej, a on jest ideałem... Czy t... więcej »
„Organizacja matek, które dbają o przyszłość swoich dzieci”* – tak w skrócie i ze sporą dawką niedopowiedzenia, można opisać grupę do której należą Beata, Danka i Krystyna. Jej celem jest niesienie pomocy rodzicielką, które chcą sprawić aby ich pociechy znalazły swoje drugie połówki. Tak mniej w... więcej »
KMS
Recenzent: Paulaaaa
KMS - czyli tytułowy Klub Matek Swatek. Organizacja założona przez matki, dla matek, które nie chcą by ich dzieci skończyły jako stare panny czy kawalerowie. Tylko nie mylcie jej z organizacją matrymonialną! O nie! Tutaj Panie po prostu pomagają losowi i szczęściu. Nie umawiają dzieci na randki, ... więcej »
Zegar tyka. Mijają lata. Masz już 25, a może 30 lat i nadal nie myślisz o zakładaniu rodziny. Może przeszkadzają Ci złe doświadczenia, a może ciągle wierzysz, że masz jeszcze czas, a gdzieś tam czeka wymarzony królewicz czy królewna. Dopiero gdy się zmaterializuje pozwolisz sobie nałożyć obrączkę... więcej »
Dodali do kolekcji
agnieszkap
Kasia9
jotgol
anek7
HopeSolo
cooma
Kobaltowa
Forced
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!