Kochać mocniej Lisa Gardner

Okładka Kochać mocniej
autor:
Lisa Gardner
wydawnictwo:
Sonia Draga
data wydania:
2013
ISBN:
9788375087055

Opis

Brian Darby leży martwy na kuchennej podłodze. Jego żona, funkcjonariuszka policji stanowej, Tessa Leoni, twierdzi, że zastrzeliła go w obronie własnej, a sińce na jej ciele przemawiają za tym, że mówi prawdę. Dla doświadczonej detektyw D.D. Warren powinna to być banalna sprawa. Tylko gdzie się podziała ich sześcioletnia córeczka?

Śledztwo nabiera rozmachu, przeobrażając się w gorączkowe i szeroko zakrojone poszukiwania zaginionego dziecka, a Warren musi połączyć siły ze swym byłym par..tnerem, Bobbym Dodge’em, aby przebić się przez mur policyjnych układów, starając się zgłębić mechanizmy rządzące psychiką funkcjonariuszki i odsłaniając jej rodzinne sekrety. Czy wyszkolona policjantka faktycznie mogłaby zastrzelić swojego męża? Czy matka skrzywdziłaby własne dziecko?

„Lapidarny styl, przewrotne intrygi, złożone charaktery postaci. Skrupulatnie dopracowane szczegóły. Lisa Gardner jest najlepszą autorką thrillerów naszych czasów”. -Steve Berry.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Kochać mocniej" to kolejny thriller w mojej kolekcji z wydawnictwa Sonia Draga. Jak zwykle się nie zawiodłam i spędziłam emocjonujące chwile z lekturą. Pierwsze co mnie przyciągnęło, to jak zwykle świetna okładka i rzucające się w oczy nazwisko Lisy Gardner, którą bardzo lubię. Książka ta śmiał... więcej »
Dodali do kolekcji
Lady_Ann
Sky
kasandra
Corunia
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!