Kod Leonarda da Vinci Dan Brown

Okładka Kod Leonarda da Vinci
autor:
Dan Brown
wydawnictwo:
Albatros / Sonia Draga
data wydania:
2007
ISBN:
9788373591677

Opis

W Luwrze zostaje popełnione morderstwo. Jego ofiarą jest kustosz. Zwłoki zostają znalezione w pozycji przypominającej sławny rysunek witruwiański, na którym renesansowy artysta przedstawił idealne proporcje ludzkiego ciała. W zbrodnię zamieszany jest - według policji - profesor z Harvardu, znawca symboliki religijnej. Sprawy komplikują się, gdyż umierający kustosz pozostawił szereg zagadek, które mają pomóc wskazać winnych tej zbrodni i trzech innych popełnionych tej nocy na wpływowych mieszkańca..ch Paryża. Ale mają też doprowadzić do czegoś znacznie bardziej istotnego.

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Słowa kluczowe

„Kod Leonarda da Vinci” jest bestsellerową powieścią – sprzedano ją w ponad 80 milionach egzemplarzy, przetłumaczono na kilkadziesiąt języków. Dan Brown kwestionuje niemal wszystkie znane chrześcijanom informacje na t... więcej »
Przeczytałam tę książkę głównie dlatego, że wszędzie było o niej pełno. Zrobiłam to też dlatego, że kiepsko siedzi w domku nad morzem, gdy leje, a nie ma co robić. Efekt był bezsporny: czułam się jak kot, jak zje zdec... więcej »
Dodali do kolekcji
JoeBlack
ranisz
Nocena
kmita
catrin
Inqba
hazan
Arien
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!