Kolekcjoner tw Alex Kava

Okładka Kolekcjoner tw
autor:
Alex Kava
wydawnictwo:
Mira
data wydania:
2011
ISBN:
9788323875178

Opis

Agentka specjalna Maggie O'Dell widziała wiele w swojej karierze. Ścigając morderców, psychopatów i przestępców, zagłębiała się w najbardziej mroczne, najbardziej przerażające zakamarki ludzkiego umysłu. Ale kiedy na Florydzie straż przybrzeżna wyłowiła pojemnik wypełniony starannie owiniętymi częściami ciała, nawet tak doświadczona agentka jak Maggie O'Dell nie była przygotowana na to, z czym miała się zmierzyć... Tors, stopa, trzy ręce... Kto i w jakim celu precyzyjnie odcinał części ludzkieg..o ciała? Czy ktoś mógł być tak szalony, by je kolekcjonować? Maggie zaczyna niezwykle trudne śledztwo. Odkrywa, że tors należy do zaginionego w tajemniczych okolicznościach mężczyzny. Sprawę komplikuje fakt, że zaginął on ponad 600 mil od miejsca, w którym został odnaleziony fragment jego ciała... W tym samym czasie znad Kuby nadciąga potężny huragan, który według prognoz może spustoszyć całą Florydę. Z każda chwilą jest coraz mniej czasu na rozwiązanie makabrycznej zagadki.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

„Kolekcjoner” to moja pierwsza przeczytana książka tej autorki i z całą pewnością nie ostatnia. Alex Kava już od najmłodszych lat interesowała się literaturą, jednak nikt w rodzinie, oprócz brata, nie podzielał jej entuzjazmu, nikt nie wierzył, że uda jej się utrzymać z pisania książek. A jednak ... więcej »
Kolekcjoner
Recenzent: Katee
Alex Kava jest autorką thrillerów psychologicznych, jej książki z dnia na dzień zyskują coraz większą popularność i rozgłos, przedstawia w nich świat pełen zła i przemocy, doskonale zarysowuje psychikę mordercy jak i ofiar. Najnowsza powieść autorki - Kolekcjoner, doskonale wpisuje się w standar... więcej »
„Podobno jeden dawca, jeśli wykorzysta się jego kości, tkanki, wiązadła, skórę, może pomóc pięćdziesięciu żywym”. To cytat z najnowszej książki Alex Kavy „Kolekcjoner”. Dawca organów może uratować zatem wiele istnień ludzkich. To jeden z największych darów, jakie człowiek może ofiarować, już... więcej »
Weekend zaczął się i niemal skończył pod znakiem Alex Kavy i jej najnowszej powieści „Kolekcjoner”. To już ósma odsłona serii z panią psycholog, tworzącą portrety psychologiczne zwyrodnialców dla FBI. Agentka Maggie O’Dell, bo o niej mowa, to jedna z moich ulubionych postaci literackich, dlatego ... więcej »
Mało kiedy sięgam po tego typu literaturę. W życiu przeczytałam może z 2 thrillery. „Kolekcjoner” mnie przyciągnął okładką. Jest taka magnetyzująca dla mnie. No i postanowiłam, że zrobię następne podejście do tego gatunku. Bałam się jednak, że w tym wypadku to za mało. Czy moje obawy słuszne? ... więcej »
dobra!
Recenzent: sabinka.t1
Z przyjemnością sięgam po książki Alex Kavy. Do niedawna nie zdawałam sobie sprawy, iż posiada ona korzenie polskie, byłam zaskoczona, jednak bardzo mnie to cieszy....Obecnie jest jedną z najbardziej znanych i cenionych pisarek w Polsce jak i na świecie. Jej książki są doceniane i rozchwytywane. ... więcej »
Alex Kava - (właściwe imię Sharon) jest pisarką, autorką bestsellerów z gatunku thrillerów psychologicznych. Dla wielbicieli tego gatunku, książki Alex Kavy będą prawdziwą ucztą, gdyż autorka w mistrzowski sposób tworzy świat pełen zbrodni, czarnych charakterów, okrucieństwa. Jej książki trzymają... więcej »
Kolekcjoner
Recenzent: Estijana
Alex Kava- pisarka amerykańska, autorka bestsellerów z gatunku thrillerów psychologicznych. ,,Kolekcjoner" to najnowsza powieść tej autorki. Zatoka Meksykańska (Floryda)- straż przybrzeżna wyławia z wody tajemniczą skrzynkę, w której znajdują się starannie zapakowane części ludzkiego ciała. M... więcej »
Dodali do kolekcji
jotgol
toska82
martagieks
wiewióra
Nancy
Kobaltowa
kasandra
monidecor
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!