Miłość bez ograniczeń
Konkurs

Konkurs książkowy - Miłość bez ograniczeń
KONKURS ROZWIĄZANY
Autorce tak spodobały się Wasze odpowiedzi, że zdecydowała się nagrodzić nie jedną, a dwie odpowiedzi! Tym razem nagroda leci do:

"Po drugiej stronie strachu" to opowieść o kobiecie, która w pogoni za miłością nie zamierza stawiać sobie żadnych ograniczeń. Tym razem mam dla Was nietypowe pytanie:

Jak sądzicie, jaki prezent na Dzień Kobiet zdobyłby uznanie tej szalonej bohaterki?

Wygrywa jedna, najciekawsza odpowiedź!

Regulamin konkursu
Po drugiej stronie strachu. Tom 1
Po drugiej stronie strachu. Tom 1
Anika Gielzak
7/10
Blake Blue ma wszystko: urodę, pieniądze, przyjaciół, miłość… Ma też mroczną przeszłość, której nie pamięta. Za to jej żywiołowy charakter sprawia, że często wpada w kłopoty. Na prośbę ojca wraca...
    Udział wzięli:
    @specjalistka_od_slowa @book.lynn @Gosia @wiki820 @Anna30 @dyrcia7 @kerim @Lady_in_Red @MoniqMoniq @SunaiConte

Odpowiedzi

@SunaiConte
@SunaiConte ponad rok temu
Dla takiej szalonej bohaterki miałabym tylko jeden prezent ekstremalna noc na skalę.
Skoro bohaterka jest szalona na pewno spodoba jej się taki zwariowany i ekstremalny prezent. Tylko osoba o mocnych nerwach zdecydowałaby się na spędzenie dnia w taki sposób.
Wiszące namioty nazywane są inaczej platformami.
Na platformach śpi się w uprzęży z lonżą, którą instruktor wpina do nietykalnego stanowiska. Taki układ pełni funkcję asekuracji śpiącego. Cała reszta szpeju i ubrań także powinna być przymocowana do namiotu.
Namiot można rozpiąć i spać pod gołym, gwieździstym niebem. Widoki były fenomenalne, a spanie w skale z takimi widokami to prawdziwy sztos.
@MoniqMoniq
@MoniqMoniq ponad rok temu
Jeśli bohaterka goni za miłością nie stawiając sobie żadnych ograniczeń, jestem pewna że w stu procentach zaskoczyłaby ją prawdziwa, czysta i piękna miłość w najczystszej postaci jaką mogą ofiarować sobie dwoje ludzi nawzajem.
Nie rzeczy materialne tylko coś co wychodzi daleko poza granice....
@Lady_in_Red
@Lady_in_Red ponad rok temu
Myślę, że zakręconej i szalonej kobietce do gustu przypadłby prezent, dzięki któremu mogłaby przekroczyć własne granice i zrobić coś niesamowitego po raz pierwszy. Idąc tym tropem, doskonałym pomysłem wydaję się zorganizowanie jakiejś ekstremalnej rozrywki: lot balonem, skok ze spadochronem, bungee, szaleństwo na torze wyścigowym a może symulacja sterowania samolotu jako pilot? Taki prezent, który daje okazję do zbudowania zupełnie nowych wspomnień i wyjścia poza strefę komfortu na pewno zapamiętany byłby na lata. A jeśli to wszystko już było, to może... kurs robienia tatuażu? Na takich nieoczywistych szkoleniach można odkryć swoje nowe powołanie :)
@Anna30
@Anna30 ponad rok temu
Moim zdaniem prezentem na Dzień Kobiet, który zdobyłby, uznanie szalonej bohaterki byłoby, to spotkanie ciekawej osoby, która to ma inne spojrzenie na życie niż ona. Mogłaby być to nieznana jej do tej pory bliźniacza siostra, o której istnieniu nic nie wie.
@wiki820
@wiki820 ponad rok temu
W książce występują elementy fantasy, więc pozwolę sobie na zbliżenie się do tego gatunku. Myślę, że tak szaloną bohaterkę zachwyciłby pilot, którym mogłaby sterować kiedy by chciała. Wciskając zielony przycisk, sprawiłaby, że jej bombowe wyczyny uchodziłyby na sucho, natomiast wciskając czerwony, mogłaby sprawić, że jeśli zrobiłaby coś, co mogłoby ją ośmieszyć, natychmiast zostałoby to wymazane z umysłów wszystkich zamieszanych.
@Gosia
@Gosia ponad rok temu
Myślę, że idealnie sprawdziłby się dzień na motorze spędzony w towarzystwie przystojnego faceta, który zabiera kobietę na romantyczną wyprawę, zakończoną własnoręcznie przygotownaym piknikiem, na łonie natury!
@book.lynn
@book.lynn ponad rok temu
Gdy w głowie sto myśli
Sto snów i sto marzeń
Szalone pomysły
I sto różnych twarzy

Jak zaskoczyć kobietę, tę jedną, jedyną?
Jak marzec świętować z wyjątkową dziewczyną?

Kwiaty są zbyt zwyczajne
Chyba, że ogród róż pełen
Serenady nie trafne
W końcu grajków tak wiele

Jak więc serce jej zdobyć, sprawić, że się uśmiechnie?
Jak jej szczerze dziękować, że z nią w życiu tak pięknie?

Czekoladek sto pudeł
Nawet tu nie pomoże
Jej potrzeba miłości
Nie dziś, lecz na co dzień@specjalistka_od_slowa
@specjalistka_od_slowa ponad rok temu
Myślę, że szalona kobieta szukająca miłości ucieszyłaby się z prezentu, którym byłaby randka w ciemno z kimś o egzotycznej urodzie lub o jakimś nietypowym zajęciu (typu kaskader, szpieg, pirotechnik itp.). Randka taka powinna być również niestandardowa. Mogłoby to być spotkanie z dreszczykiem dodatkowych emocji - rozwiązywanie zagadek w escape roomie lub wizyta w dark restaurants.
@kerim
@kerim ponad rok temuJeżeli założymy, że Blake Blue jest szaloną kobietą, dla której przekraczanie norm jest normalnością, to prezent związany z „Dniem Kobiet”, powinien być wyjątkowy. Taki, że zachwyci, zadziwi i spowoduje, iż tak naprawdę zgoda na przyjęcie go, odmieni jej całe życie i funkcjonowanie w społeczeństwie. Podchodząc do tematu żartobliwie i ekscentrycznie (to zamierzone!), to zdobycie uznania w kwestii prezentu przez bohaterkę, zapewne nie będzie łatwe. Żadne tam wystawne kolacje, słodkie słówka, spacery przy księżycu (przy wyciu wilków) – nie, to nie to!
Pomysł jest taki: otrzymuje niebieską różę zawiniętą ozdobnym papierem, a dokładnie dwoma, które stanowią voucher.
Temat dotyczy dwóch usług, do wykorzystania powiedzmy w trzy lata tj.:
- podwieszanie na hakach (określone godzinowo),
- tatuaż na ciele (określone procentowo).
Myślę, że taki prezent, nie byłby zwykły, zwyczajnym i takim sobie.
Fakt, to wszystko kwestia gustu i zapatrywań. Ktoś powie głupie-mądre! Nie jest to ważne, liczy się efekt zaskoczenia na „Dzień Kobiet”.

P.S. 1.
Filmik przedstawia podwieszanie na hakach (przykładowy):
„Podwieszanie ciała na hakach” [YouTube]:


P.S. 2.
Filmik przedstawia tatuaż na ciele (przykładowy):
„REKORD!!! prawie 100% ciała w tatuażach w 2 lata” [YouTube]:


P.S. 3.
SZANOWNE PANIE – WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W „DNIU KOBIET”.

:-)

@dyrcia7
@dyrcia7 ponad rok temu
Uważam, że prezent który wzbudził by jej największe uznanie byłby jej portret przedstawiający ją jako królową. Do tego jakaś ciekawa dedykacja np.

Z okazji Dnia Kobiet

Tyle spokoju ile tylko potrzebujesz,
tyle szaleństwa, aby życie
nie wydawało się nudne,
tyle szczęścia, abyś
nie oszalała z nadmiaru,
zaś miłości ponad wszystko!

Twój....

nakanapie.pl
© 2023
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl