Mistrzyni nad mistrzyniami
Konkurs

Konkurs książkowy - Mistrzyni nad mistrzyniami
KONKURS ROZWIĄZANY
Tyle niezwykłych superbohaterek jest wśród nas, że cieszymy się, że to nie my musieliśmy dokonać tego arcytrudnego wyboru. Trzy zwyciężczynie konkursu wybrała sama autorka książki i są to: 
@monia_27
@timido2
@ksiazki_nadii_i_poli

Gratulujemy serdecznie, wypatrujcie maila od nas!

Dodatkowo chcielibyśmy nagrodzić każdą Mistrzynię zgłoszoną przez Was w komentarzu konkursowym. Jeśli chcecie dla swojej Mamy komplet naszych nakanapowych zakładek, napiszcie maila na adres [email protected] w temacie wpisując słowo „mistrzyni”.

Mistrzyni nad mistrzyniami!

Mistrzyni 5-minutowych porządków. Mistrzyni obiadu z pustej lodówki. Mistrzyni robienia pięciu rzeczy jednocześnie. Czy to liga nowych superbohaterów? Nie, to tylko (a raczej aż) nasze Mamy.  
Z okazji Ich zbliżającego się święta opowiedz nam w komentarzu konkursowym, jaki mistrzowski tytuł powinna dostać Twoja Mama i dlaczego, a my nagrodzimy 3 odpowiedzi książkami „Mistrzyni” Małgorzaty Szafrańskiej.

Konkurs trwa do 26 maja 2019.
Regulamin konkursu
Mistrzyni - powieść dla kobiet szukających inspiracji
Mistrzyni - powieść dla kobiet szukających inspiracji
Małgorzata Szafrańska
10/10
Gosia była przeciętną kobietą, która cokolwiek robiła, czuła, że nigdy nie jest dość dobra. Nie dość dobra jako matka, żona, córka. Choć była już dorosła, jedną nogą cały czas tkwiła w swojej przeszło...
nakanapie.pl
© 2023
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl