Krąg Ognia Michelle Zink

Okładka Krąg Ognia
autor:
Michelle Zink
wydawnictwo:
Telbit
data wydania:
2012
ISBN:
9788362252831

Opis

Trzeci tom mrocznej, niezwykle intrygującej trylogii. HISTORYCZNE PROROCTWO ROZDZIELA DWIE SIOSTRY - UOSOBIENIE DOBRA I WCIELENIE ZŁA... KTÓRA Z NICH ZWYCIĘŻY? Determinacja Lii Milthorpe jest silniejsza niż kiedykolwiek. Pozostało niewiele czasu na podróż śladem ostatnich tajemnic proroctwa, które od wieków kładzie się cieniem na losy kolejnych pokoleń sióstr. U kresu drogi czeka Lię konfrontacja z przeznaczeniem i ostateczna walka z samą sobą. By jednak mieć w niej jakąkolwiek szansę, musi zbliż..yć się do Alice - bliźniaczki, którą przepowiednia uczyniła jej największym wrogiem... Są rzeczy, do których każda z sióstr chce mieć wyłączne prawo. I wyzwania, które mogą zniszczyć je obie. Złączone więzami krwi, lecz rozdzielone przez proroctwo, bliźniaczki Lia i Alice muszą sobie zaufać - albo zginą...
Wstrząsająca tragedia, rozgrywająca się w świecie zaklęć, pogańskich świąt i powikłanych relacji rodzinnych.
-Publishers Weekly

Przykuwająca uwagę opowieść przenosząca czytelnika w inny wymiar.
- Booklist

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Istnieje tajemnicze proroctwo, a losy całego świata zależą od siły woli jednej, młodej dziewczyny. Jej determinacja jest jednak silniejsza niż kiedykolwiek. Chce to wszystko zakończyć i mieć wreszcie spokój. Walczy o przyszłe życie tych, których kocha. Czy jednak poradzi sobie z przeznaczeniem? ... więcej »
Nawet nie wiecie jaka byłam szczęśliwa gdy w moje ręce wreszcie trafiła następna książka Michelle. Trylogia "Proroctwa Sióstr" wciągnęła mnie bezpowrotnie, dlatego bardzo szybko chciałam dowiedzieć się, jak na koniec potoczą się dalsze losy moich kochanych bohaterek. Z czystym sumieniem stwierdza... więcej »
Recenzja: Krąg Ognia Michelle Zink Po świetnych wrażeniach, które zaoferowały mi dwa pierwsze tomy trylogii „Proroctwa sióstr”, nadszedł czas, abym sięgnęła po ostatnią część. Robiłam to z pewnym uczuciem nostalgii, ponieważ byłam całkowicie przekonana, że pani Zink stworzyła świat, który pod... więcej »
"Otwórz ramiona, o, Pani Chaosu, A nastąpi spustoszenie wieków Lub zamknij je, a zniweczysz Jego pragnienie wieczności" Amalia znajduje się coraz bliżej rozwiązania proroctwa. Obecnie jej zadaniem jest zrozumienie informacji odkrytych we Francji, a także przygotowanie się... więcej »
"Krąg Ognia" był jednym z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie zakończeń serii, minęło w końcu tyle czasu, odkąd przeczytałam poprzednią część. I teraz po prostu nie wiem, jak powinnam skomentować tę pozycję. Albo stałam się gruboskórna i sceptyczna, a "Krąg..." po prostu nie trafił w dobry czas... więcej »
"Żywe Lustra" Blask kamienia rozświetli Krąg Ognia w święto Beltane. Klucze powrócą do miejsca ich narodzin. Jedna z bliźniaczek uwięziona w kręgu, druga śpieszyć będzie jej na pomoc i aby tego dokonać być może odda swe życie. Której z nich przypadnie jaka rola ? Swoje własne odbicia, niczym ży... więcej »
Zaciekawiona jakiś czas temu dwoma pierwszymi tomami popularnej trylogii „Proroctwo sióstr”, ucieszyłam się bardzo, gdy w końcu wpadła w moje ręce jej ostatnia, trzecia część „Krąg Ognia”. Dwie pierwsze części spodobały mi się na tyle, że postanowiłam dokończyć czytać całą trylogię, chociaż do t... więcej »
Krąg ognia to już trzeci i zarazem ostatni tom trylogii Proroctwo sióstr, które wyszło spod pióra amerykańskiej pisarki Michelle Zink. Lia jest co raz bliżej odnalezienia ostatniego z Kluczy i tajemniczego kamienia. Jednak nie na tyle blisko, ponieważ żmijowy kamień zaczyna tracić swoją moc a ... więcej »
Michelle Zink znana jest wszystkim z trylogii "Proroctwo sióstr". Pomysł na trzyczęściową powieść o historycznej przepowiedni zrodził się z jej wielkiej fascynacji dawnymi mitami i legendami. Miałam to szczęście, że mogłam ją przeczytać. W tej recenzji chciałabym krótko opisać fabułę tej części o... więcej »
Dodali do kolekcji
jarka.trocka
tala86
Lady_Renegade
anna.urbanska
Chocolatex
Trinity801
xIHateThisShitx
Pawlik99
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!