Kraina zwana Tutaj Cecelia Ahern

Okładka Kraina zwana Tutaj
autor:
Cecelia Ahern
wydawnictwo:
ŚWIAT KSIĄŻKI
data wydania:
2009
ISBN:
9788324710775

Opis

Zaskakująca powieść obyczajowa autorki bestsellera ?P.S. Kocham Cię?, z wdziękiem łącząca magię, fantazję oraz ? prawdziwe życie. Sandy, właścicielka agencji poszukującej zaginionych ludzi, myli ścieżki podczas joggingu i... sama się gubi! Trafia do tytułowej krainy Tutaj, gdzie pośród zapodzianych przedmiotów mieszkają nigdy nieodnalezieni bohaterowie tajemniczych zniknięć. Sandy poznaje ich niezwykłe losy, lecz przede wszystkim musi odnaleźć się sama... Słodko-gorzka baśń o otaczającym świecie,.. który nie przestaje nas zadziwiać, na bogatym tle irlandzkiej codzienności.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kraina zwana Tutaj,czyli wszystko ma swoje miejsce. Kolejna powieść Ceceli Ahern, która utrzymywała się dość długo na liście bestsellerów. Autorka jest znana i kojarzona przede wszystkim ze swoim debiutem z roku 2004 (P.s Kocham Cię), na podstawie, którego został nakręcony film z Hilary Swank... więcej »
Co robimy gdy ginie nam jakaś mało ważna rzecz? Po nieudanych poszukiwaniach darujemy sobie. Sandy Shortt nie. Od dnia, gdy zginęła koleżanka ze szkoły, Sandy póki nie znajduje wszystkiego co zgubiła nie przestaje szukać. Przez skarpetki, zegarki poprzez ludzi. Prowadzi firmę, w której zajmuje si... więcej »
„Wszyscy od czasu do czasu się gubimy, czasem z wyboru, czasem na skutek sił wyższych. A gdy dowiadujemy się, czego potrzebowała nasza dusza, pojawia się przed nami ścieżka. Czasem ją dostrzegamy, ale wbrew samym sobie idziemy dalej w nieznane. Gniew, strach lub smutek powstrzymują nas przed pow... więcej »
Dodali do kolekcji
Carlotta
magdarosemary
Potania
sun
dark_happy_turtle
CupOfLove
sujeczka
Angelika_d
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!