Krew Aniołów Singh Nalini

Okładka Krew Aniołów
autor:
Singh Nalini
wydawnictwo:
Dwójka bez Sternika
data wydania:
2010
ISBN:
9780065029680

Opis

"Elena Deveraux, zawodowy łowca wampirów, zostaje wynajęta przez wzbudzającego powszechny respekt archanioła Rafaela. Jednak tym razem jej celem nie staje się zbłąkany wampir... lecz zbuntowany archanioł. Zlecenie zawiedzie łowczynię w sam środek masakry, jakiej nie oglądała nawet w najgorszych koszmarach i doprowadzi ją do granic pożądania. Równie łatwo może zginąć z ręki śmiertelnie groźnego przeciwnika, jak i od uwodzicielskiego dotyku Rafaela. Co dla anioła jest tylko zabawą, śmiertelnika moż..e kosztować życie Nalini Singh wprowadza czytelników do swego fascynującego świata, pełnego pięknych istot i żądzy krwi, w którym aniołowie żelazną ręką kontrolują wampirzą społeczność.. "

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

„Krew aniołów” czytałam już jakiś rok temu, jednak był to tylko ebook i w dodatku nieoficjalne tłumaczenie. Do przeczytania tej książki skusił mnie opis, pamiętam dobrze, jak pomyślałam: „Kurczę, jak fajnie, że wreszcie ktoś zabija te wampiry, a nie się w nich zakochuje”. Była to miła odmiana wś... więcej »
„Krew Aniołów” to pierwszy tom serii „Łowca Gildii” autorstwa Nalini Singh niesamowicie popularnej za granicą pisarki romansów. Autorka zdobyła rzeszę fanów dzięki serii Psy-Changeling, która niestety nie jest dostępna w Polsce. Światem wykreowanym przez Nalini Singh rządzi kadra dziesięciu sk... więcej »
Elena Deveraux jest łowczynią z ogromnym talentem - potrafi wyczuć wampiry na odległość. Ta umiejętność jest jej niezwykle pomocna, ponieważ trudni się łapaniem istot pijących krew i przyprowadzaniem ich do swoich właścicieli, którzy ze zwykłymi ludźmi mają mało wspólnego, a mowa o aniołach oraz... więcej »
Krew aniołów” jest to pierwsza część cyklu pisanego przez Nalini Singh. Została ona wydana już jakiś czas temu i dosłownie zatonęła w ilości pozycji podobnego typu. Jednak przyszedł i jej czas. Nie mogę powiedzieć, że się rozczarowałam. Aby ukazać to, czego doznałam, zacytuję tu pewne słowa – „Na... więcej »
"Krew Aniołów" chciałam kupić od dnia jej premiery, jednak ciągle coś innego wracało ze mną do domu zamiast niej. Teraz cieszę się, że nie zmarnowałam pieniędzy na tą pozycję, ale wszystko wyjaśnię w swoim czasie. Tytuł i okładka są niezwykle zachęcające, tematyka anielska również zawsze mnie ... więcej »
Dodali do kolekcji
weera
olka175
Moira
iziu08
Black_Vampire
Kobra94
MirandaKorner
Violet
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!