Krwiopijcy Christopher Moore

Okładka Krwiopijcy
autor:
Christopher Moore
wydawnictwo:
Mag FK
data wydania:
2008
ISBN:
9788374800853

Opis

Zchód słońca malował fioletem wielką Piramidę, podczas gdy Cesarz wzniecał kłęby pary, odlewając się przy kontenerze na śmieci w zaułku poniżej. Nisko snująca się mgła nasuwała się od strony zatoki, owijając się wokół kolumn i betonowych przypór, by omieść wieże, w których obracano pieniędzmi Zachodu. Dzielnica finansowa. Godzinę temu płynęły tędy rzeki mężczyzn w szarych garniturach i kobiet w butach na wysokich obcasach. Teraz ulice, zbudowane na zatopionych statkach i śmieciach z czasów gorącz..ki złota, były opuszczone i ciche, jeśli nie liczyć syreny okrętowej, której dźwięk niósł się po zatoce niczym ryk samotnej krowy.Cesarz potrząsnął swoim berłem, by strącić ostatnie krople, zadrżał, po czym zapiął suwak i odwrócił się do królewskich psów, czekających u jego stóp.? Syrena brzmi wyjątkowo smutno tego ranka, nie sądzicie?Mniejszy z psów, boston terier, pochylił głowę i oblizał wargi.Fragment

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kolejna, enta już książka, gdzie głównym wątkiem to opowieść o wampirach. Ich upodobania, lśniące twarze (a nie, przepraszam, to Meyer, nie Moor), sposób przeżywania emocji etc. Czyli wszystko co może nas fascynować, jako że takie akurat trendy mamy. Wiadomo, jest popyt to i podaż wzrasta.Mo... więcej »
Krwiopijcy
Recenzent: Giggy
Książka 'Krwiopijcy' nie jest typową jak na ostatni czas fantastyczną opowieścią o wampirach,ale przeplata w sobie małą nutkę fantastyki z życiem;)Opowiada o losach dziewczyny,która w jedną noc musiała zmienić całe swoje życie i dostosować się do nocnego trybu, powoli odkrywając TO co się z nią s... więcej »
Książkę nabyłam w wieku lat trzynastu, gdy tylko pojawiła się na półkach empiku. Przyznam szczerze – oczarował mnie obrazek zabawnego wampirka na soczyście pomarańczowym tle. Z tyłu były wypisane rekomendacje takich zagranicznych gazet jak Library Journal i New York Times, co także wpłynęło n... więcej »
O książce Christophera Moore'a usłyszałam już dawno i zastanawiało mnie, co w niej jest tak wyjątkowego, że czytelnicy tak chętnie po nią sięgają. Ta pozycja na pewno wyróżnia się spośród innych niezwykłym humorem, którego nie sposób nie polubić, a którego czasem brakuje w innych książkach fantas... więcej »
Dodali do kolekcji
Pozytywka
Narya
mpaquerette
wiedzma
Immora_Fray
Niobeska
Azzura
Estra
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!