10 zwyczajów szczęśliwych matek

Meg Meeker
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
10 zwyczajów szczęśliwych matek
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Poradnik Meg Meeker receptą na piękne, szczęśliwe życie! Bycie matką to najważniejsza, a zarazem najtrudniejsza z ról w życiu kobiety, dlatego warto poznać doświadczenia i opinie Meg Meeker - lekarza, żony i matki. Autorka bestsellerowych poradników: ,,Mocni ojcowie, mocne córki” i ,,Jak wychować chłopca na mężczyznę?” radzi, jak nawet w trudnych sytuacjach, odnaleźć pasję i sens życia, a w efekcie stać się spełnioną kobietą i szczęśliwą matką. W proponowanej książce Czytelnik odnajdzie dziesięć nowych zasad, które pomogą każdej Mamie odzyskać wewnętrzną harmonię i spokój. Są wśród nich między innymi: zrozumienie własnej wartości; dbanie o przyjaźnie; właściwe podejście do pieniędzy; znajdowanie czasu na samotność; dawanie i przyjmowanie miłości w dojrzały sposób; wyzbycie się strachu... . Autorka, dzieląc się własnymi doświadczeniami gwarantuje, że dzięki jej radom każda zapracowana i utrudzona kobieta uniknie rutyny, będzie podejmować trafne, dojrzałe decyzje, zyska podziw i uznanie w oczach najbliższych. Tylko od Ciebie zależy szczęśliwe, pełne miłości dzieciństwo Twoich dzieci, dlatego warto sięgnąć po najlepszy na rynku księgarskim, profesjonalny poradnik.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-7595-654-2, 9788375956542
Wydawnictwo: M
Stron: 300

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

10 zwyczajów szczęśliwych matek

17.07.2014

"10 zwyczajów szczęśliwych matek" to nie tylko typowy poradnik. To również opowieści wzięte z życia innych kobiet, które Pani Meg znała osobiście. To między innymi na ich przykładach autorka książki chce nam zwrócić uwagę na podstawowe zwyczaje szczęśliwych matek. Wiele z tych opowieści jest bardzo wzruszająca. Poradnik w krótkich dziesięciu rozd... Recenzja książki 10 zwyczajów szczęśliwych matek

Moja opinia o książce

Opinie

@Karalajn
10 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka 10 zwyczajów szczęśliwych matek. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl