101 sposobów na bycie wspaniałym tatą

Vicki Lansky
101 sposobów na bycie wspaniałym tatą
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Tytuł Ojca Roku czeka właśnie na Ciebie! Nieważne, czy jesteś kierowcą, sprzedawcą, lekarzem, czy astronautą (choć w tym przypadku masz nieco ułatwione zadanie, jeśli chcesz zyskać miano "taty z kosmosu") -- w Twoim życiu jedna jedyna rola jest tą najważniejszą: jesteś ojcem! Od jakiegoś czasu przynajmniej jedna para ufnych oczu wpatruje się w Ciebie z bezgranicznym uwielbieniem i z niecierpliwością czeka na wspólne chwile pełne śmiechu i odkrywania świata. Nie możesz dać plamy. To właśnie teraz stajesz się tatą-kumplem, tatą-nauczycielem, tatą-bohaterem. Nie pozwól, by cokolwiek stało się istotniejsze od tych pozornych drobnostek, które tworzą Wasz świat. Padnij! Nie zapominaj, że najfajniej bawi się zawsze na podłodze. Gimnastyka buzi i języka. Rozśmieszaj do łez i ćwicz z dzieckiem mowę. Baju-baj. Twórz niezapomniane historie i usypiaj malucha. Dziecko nie czuje, kiedy rymuje. Rozwijaj kreatywność: układajcie wierszyki, malujcie obrazki, wymyślajcie scenariusze. Zabawa w pracę. Pokaż dziecku swoje miejsce pracy i pozwól mu poczuć się tam jak u siebie. Fortyfikacje i tunele. W deszczowy dzień nawet kanapa i koc mogą stać się nieodkrytym lądem. Bez walki o pilota. Oglądaj z dzieckiem jego programy i rozmawiaj z nim o tym, co zobaczyło. Jeśli nie możesz go pokonać, musisz je zmęczyć. Baw się z dzieckiem w zawody sportowe i bicie rekordów. Radośnie wychowuj tatusiną córeczkę i odbij mamie jej synka!
ISBN: 978-83-246-0865-2, 9788324608652
Wydawnictwo: Sensus

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę 101 sposobów na bycie wspaniałym tatą? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka 101 sposobów na bycie wspaniałym tatą. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe