Ameryka łacińska u progu XXI wieku. Studia i szkice

dr Katarzyna Krzywicka
Ameryka łacińska u progu XXI wieku. Studia i szkice
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Prezentowane wydawnictwo jest rezultatem kilkuletnich badań i zostało przygotowane z myślą o wszystkich zainteresowanych regionem Ameryki Łacińskiej oraz przemianami dokonującymi się na tym kontynencie. Praca zawiera dwanaście studiów , które powstały w różnym czasie i zostały w części opublikowane w periodykach naukowych oraz pracach zbiorowych. Podstawowym odniesieniem wszystkich zamieszczonych tekstów są wybrane aspekty rozwoju regionu Amaryki Łacińskiej na przełomie XX i XXI wieku. Proces ten wyraża się w konieczności dokonywania zmian natury politycznej, gospodarczej i społecznej, podyktowanych specyfiką nowych uwarunkowań i wyzwań o charakterze państwowym, regionalnym i globalnym.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-227-2895-6, 9788322728956
Wydawnictwo: UMCS

Autor

dr Katarzyna Krzywicka dr Katarzyna Krzywicka Latynoamerykanistka i religioznawca. Doktor habilitowana nauk społecznych w dyscyplinie nauki o polityce, specjalność naukowa: systemy polityczne. ZAINTERESOWANIA BADAWCZE: Stosunki międzynarodowe w Ameryce Południowej i Północnej. Systemy p...

Pozostałe książki:

Przeobrażenia geopolityczne i nowe zagrożenia w Ameryce Łacińskiej Política y religión en América Latina
Wszystkie książki dr Katarzyna Krzywicka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Ameryka łacińska u progu XXI wieku. Studia i szkice? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ameryka łacińska u progu XXI wieku. Studia i szkice. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl