Android Studio. Wygodne i efektywne tworzenie aplikacji

Adam Gerber, Clifton Craig
Android Studio. Wygodne i efektywne tworzenie aplikacji
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Platforma Android dynamicznie powiększa swój udział w rynku. Jej niewątpliwymi zaletami są modułowa architektura, wysoka elastyczność i otwarty charakter systemu. Na świecie działają miliardy urządzeń pracujących pod kontrolą Androida i z pewnością będzie ich coraz więcej. A programiści, którzy zdobędą umiejętność efektywnego pisania atrakcyjnych aplikacji w tym systemie, będą mogli spokojnie patrzeć w świetlaną przyszłość.Niniejsza książka stanowi wyczerpujący podręcznik do nauki obsługi środowiska Android Studio — efektywnego, intuicyjnego, potężnego i niezwykle wygodnego IDE. Opisano tu m.in. wszystkie istotne narzędzia tego środowiska, system kontroli wersji Git i skrypty Gradle oraz ich integrację z IDE. Dodatkowo przedstawiono techniki tworzenia i rozwijania aplikacji w Androidzie. Książka zawiera cztery pełne przykładowe projekty, udostępnione do pobrania z publicznego repozytorium Git.Dzięki tej książce: płynnie i bezproblemowo rozpoczniesz pisanie aplikacji w Android Studiozaczniesz korzystać z systemu kontroli wersji Gitnauczysz się stosować skrypty Gradlebędziesz używać frameworka Android Wearnauczysz się testować aplikacje i debugować kod za pomocą Android Studiodowiesz się, jak najskuteczniej zarządzać wieloma podprojektamipoznasz zasady analizy i refaktoryzowania kodu Android Studio — prawdziwe atelier sztuki programowania! Adam Gerber Clifton Craig
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-283-2009-3, 9788328320093
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION
Stron: 392

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Android Studio. Wygodne i efektywne tworzenie aplikacji? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Android Studio. Wygodne i efektywne tworzenie aplikacji. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2023 nakanapie.pl