Angelika t. 3: Droga do Wersalu cz. 1

Anne Golon
Książka Angelika t. 3: Droga do Wersalu cz. 1
Książka Angelika t. 3: Droga do Wersalu cz. 1
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Angelika, która była przekonana o niewinności męża, próbowała oczyścić go z zarzutów. Niestety nie udało się, hrabiego de Peyrac skazano na stos. Zrozpaczona markiza poprosiła siostrę, aby ta zaopiekowała się jej dziećmi, a sama ukryła się w najbiedniejszej dzielnicy Paryża. Tam spotkała dawnego przyjaciela Mikołaja. Angelika, choć bezpieczna, nie zamierzała pozostać wśród żebraków, oszustów i złodziei. Jej celem było wydobycie się z nędzy i poniżenia.  
Tytuł oryginalny: Marquise des Anges: Le Chemin de Versailles
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-247-2318-8, 9788324723188
Wydawnictwo: Amercom
Cykl: Angelika, tom 2
Seria: Saga Historyczna
Stron: 336
dodana przez: Mirko

Autor

Anne Golon (ur. 19 października 1921) – francuska pisarka. Wraz z mężem Serge Golonem stworzyła cykl powieści o markizie Angelice. Jej prawdziwe nazwisko Simone Changeux. Urodziła się w Tulonie we Francji. Jej ojciec był naukowcem i kapitanem francus...

Książki Anne Golon

Wszystkie książki Anne Golon

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Angelika t. 3: Droga do Wersalu cz. 1 aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Angelika t. 3: Droga do Wersalu cz. 1. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}