Anioły w życiu kobiety

Skudlik Sabine
Anioły w życiu kobiety
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czego współczesna kobieta może nauczyć się od anioła? Które biblijne historie powinna znać każda matka? Zaufaj aniołowi, który jest w Tobie! Odkryj serdeczną bliskość boskich posłańców! Aniołowie – niebiescy posłańcy – są zawsze blisko nas, chronią nas, towarzyszą nam i dodają sił. W książce tej udamy się na poszukiwanie w sobie anioła: będziemy szukać odpowiedzi na pytania, w jaki sposób anioły działają w życiu kobiet i czy możemy je odkryć w „typowo kobiecych” cechach. Posłuchamy również kobiet, które opowiedzą nam o spotkaniach ze swoim aniołem. Autorka zachęca, aby odkryć anioła... w sobie, a przede wszystkim jego cichą obecność w życiu. Autorka przekonuje, że aniołowie są nieustannie
obecni obok Ciebie, a w dodatku pomagają Ci odkrywać siebie samą! Które cechy kobiece są najbardziej anielskie? Które z nich rozwija kontakt z tymi bytami? Intuicję, emocje, szczerość, kompromis, wytrwałość, umiejętność przystosowania się, harmonię, komunikację, empatię, opiekuńczość, uwagę, piękno, zadowolenie, właściwą miarę. Osobną część książki stanowią historie relacji z aniołami kobiet znanych zarówno z historii Kościoła (Maria, Elżbieta, Teresa), jak i tych współczesnych (Brigitte, Antonia, Heidrun).
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-258-0067-3, 9788325800673
Wydawnictwo: Klub Dla Ciebie

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Anioły w życiu kobiety aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Anioły w życiu kobiety. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe