Aparaty cyfrowe : praktyczny przewodnik

Les Freed
Aparaty cyfrowe : praktyczny przewodnik
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Popularność aparatów cyfrowych rośnie, a ich ceny stopniowo spadają. Nie ulega wątpliwości, że w najbliższych latach to właśnie "cyfrówki" zdominują rynek. Składa się na to wiele przyczyn: łatwa obsługa, niewielkie rozmiary, brak konieczności kupowania filmów, a przede wszystkim nieograniczone możliwości obróbki zapisanych w aparacie obrazów. Książka "Aparaty cyfrowe. Praktyczny przewodnik" przeznaczona jest zarówno dla tych, którzy dopiero myślą o zakupie aparatu, jak i dla osób, które posiadają już "cyfrówkę". Jeśli należysz do pierwszej grupy, dowiesz się, na jakie cechy zwrócić uwagę inwestując niebagatelną kwotę w swój pierwszy aparat cyfrowy. Gdy go już kupisz, książka będzie praktycznym poradnikiem, odkrywającym zarówno arkana sztuki fotografii, jak i tajemnice komputerowej obróbki obrazu. Przybliży ona techniki wykonywania dobrych zdjęć każdym aparatem, ale także dostarczy informacji na temat techniki cyfrowej, których nie znajdziesz w książkach o tradycyjnej fotografii. Dowiesz się z niej: Na czym polega technika fotografii cyfrowej, jaki aparat wybrać, jakie są zalety i wady różnych rodzajów pamięci, jak dobrać obiektyw i akcesoria Jak dobrać właściwe parametry ekspozycji, jak skorzystać z funkcji aparatu Jak sporządzać wydruki z aparatów cyfrowych, jaką drukarkę wybrać Jakie są podstawowe zasady robienia dobrych zdjęć W jaki sposób fotografować portrety, krajobrazy, wnętrza, jak robić zdjęcia w nocy Jak skonfigurować komputer do przetwarzania zdjęć i jakie programy wykorzystać w tym celu Jak nagrywać zdjęcia na płytach CD i jak umieszczać je w Internecie
ISBN: 978-83-7197-964-4, 9788371979644
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Aparaty cyfrowe : praktyczny przewodnik nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Aparaty cyfrowe : praktyczny przewodnik. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl