AutoCAD 12 PL dla początkujących : [wersja angielska]

Andrzej Pikoń
AutoCAD 12 PL dla początkujących : [wersja angielska]
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"AutoCAD 12 PL dla początkujących" to książka wprowadzająca początkującego użytkownika w świat projektowania za pomocą AutoCADa 12 PL. Pokazuje krok po kroku ciąg czynności, które należy wykonać, aby osiągnąć określony rezultat. Omawiane w książce zagadnienia zilustrowanie są licznymi rysunkami. Najważniejsze informacje z rozdziału zawarte są w formie skrótowej w podsumowaniu. Na końcu każdego rozdziału zamieszczono zadania do samodzielnego wykonania, które umożliwiają nabranie wprawy w posługiwaniu się omawianymi narzędziami. Książka nie jest kompletnym i wyczerpującym opisem AutoCADa. Omawia wybrane, podstawowe zagadnienia, istotne dla początkującego użytkownika i pozwalające na rozpoczęcie samodzielnej pracy z programem. instalacja i konfiguracja uruchamianie AutoCADa pierwszy rysunek oglądanie rysunku modyfikacje uchwyty kunszt cięcia i wydłużania napisy wymiary bloki Rozpocznij swoją przygodę z AutoCADem! To nie jest trudne! Jak zacząć? W tej książce znajdziesz szczegółowe instrukcje "krok po kroku".
ISBN: 978-83-85701-64-4, 9788385701644
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę AutoCAD 12 PL dla początkujących : [wersja angielska]? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka AutoCAD 12 PL dla początkujących : [wersja angielska]. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe