AutoCAD 2004 PL : pierwsze kroki

Andrzej Pikoń
AutoCAD 2004 PL : pierwsze kroki
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nawet najbardziej zaawansowane, profesjonalne aplikacje stają się łatwe w obsłudze, gdy dysponujesz odpowiednim podręcznikiem. Książka "AutoCAD 2004 PL. Pierwsze kroki" to pozycja skierowana do osób, które z AutoCAD-em stykają się po raz pierwszy. Napisana w przystępny sposób, bez zagłębiania się w wyrafinowane niuanse i detale, pozwoli Ci szybko rozpocząć tworzenie własnych projektów w jednym z najpopularniejszych narzędzi CAD. Książka może służyć do samodzielnej nauki, jest też doskonałym podręcznikiem, który z powodzeniem może być wykorzystywany na kursach AutoCAD-a w jego najnowszej wersji. Stwórz swój pierwszy rysunek. Poznaj podstawowe obiekty AutoCAD-a, takie jak: odcinek, prostokąt, okrąg, łuk, wielobok, polilinia, obszar i pierścień. Naucz się oglądać rysunek wykorzystując wygodne narzędzia AutoCAD-a, takie jak: powiększanie i zmniejszanie, szybkie powiększanie, powiększanie okna, powiększanie do zakresu i do granic oraz przesuwanie rysunku na ekranie. Zadbaj o dokładność swojej pracy stosując punkty charakterystyczne, takie jak: środek, koniec, punkt przecięcia, punkt styczny itp. Zapoznaj się również ze śledzeniem punktów charakterystycznych. Naucz się usuwać i modyfikować obiekty przez ich przesuwanie, kopiowanie, odcinanie, wydłużanie, zaokrąglanie, fazowanie, rozciąganie, skalowanie, obracanie i odbicie lustrzane. Zwiększ czytelność rysunku stosując kreski różnego typu i różnej grubości. Zastosuj skok i siatkę w celu poprawienia dokładności rysunku. Wykonaj automatyczne kreskowanie obszarów zamkniętych. Poznaj właściwości obiektów oraz zastosuj menedżera właściwości służącego do ich modyfikacji. Umieść na rysunku czytelne napisy i wymiary. Naucz się tworzyć i wstawiać bloki oraz wykorzystaj warstwy. Usprawnij rysowanie posługując się centrum danych projektowych. Wydrukuj rysunek.
ISBN: 978-83-7361-238-9, 9788373612389
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka AutoCAD 2004 PL : pierwsze kroki nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka AutoCAD 2004 PL : pierwsze kroki. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl