AutoCADŇ 2004 i AutoCADŇ Mechanical 2004 w zagadnieniach technicznych

Witold Biały, Grzegorz Bobkowski
AutoCADŇ 2004 i AutoCADŇ Mechanical 2004 w zagadnieniach technicznych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Na wstępie Autorzy krótko opisali możliwości komputerowego wspomagania w działalności technicznej przy użyciu najczęściej spotykanych systemów CAD/CAE/CAM/CAMM. Przedstawili wiadomości praktyczne, dotyczące korzystania z pakietu AutoCAD 2004 oraz jego możliwości w zakresie tworzenia rysunków technicznych jako formy zapisu obiektów rzeczywistych. Szczegółowo omówili i bogato zilustrowali narzędzia rysunkowe w modyfikacyjne, rysowanie precyzyjne, wymiarowanie, edycję wymiarów i tekstu wymiarowego, tworzenie linii, wydruków, pracę na warstwach i z szablonami, korzystanie z ustawień własnych i cech. Na końcu porównali program AutoCAD 2004 z programem AutoCAD Mechanical 2004 i podali cechy, a także zalety tego drugiego oprogramowania.
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-204-2986-2, 9788320429862
Wydawnictwo: WNT
Stron: 152

Autor

Witold Biały Witold Biały Prof. nzw. Politechniki Śląskiej, Kierownik Zakładu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem. Prowadzi przedmioty takie jak: Mechanika i budowa maszyn, Mechanika stosowana, Podstawy maszynoznawstwa. Głównymi obszarami jego zainteresowań naukowych ...

Pozostałe książki:

Podstawy maszynoznawstwa Infrastruktura techniczna w szpitalu. Wspomaganie procesów eksploatacji Infrastruktura techniczna w szpitalu Wybrane zagadnienia z wytrzymałości materiałów Mechanika z przykładami
Wszystkie książki Witold Biały

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę AutoCADŇ 2004 i AutoCADŇ Mechanical 2004 w zagadnieniach technicznych? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka AutoCADŇ 2004 i AutoCADŇ Mechanical 2004 w zagadnieniach technicznych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl