Badania czynnościowe układu oddechowego

Anna Doboszyńska, Katarzyna Wrotek
Badania czynnościowe układu oddechowego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jest to drugie wydanie - poprawione i unowocześnione - książki, w której omówiono anatomię i fizjologię układu oddechowego, mechanikę oddychania, wymianę gazową, czynność mięśni oddechowych, a także próby wysiłkowe. Wiele miejsca poświęcono zasadom przeprowadzania badań czynnościowych, z uwzględnieniem ich wykonywania w różnych chorobach i stanach, takich jak: astma, katar alergiczny lub cukrzyca. Omówiono też odrębności badań czynnościowych układu oddechowego u dzieci. Publikacja przeznaczona jest przede wszystkim dla lekarzy specjalizujących się w pneumonologii i personelu medycznego wykonującego badania czynnościowe. Będzie też bardzo przydatna dla lekarzy pierwszego kontaktu. Polecana jest również jako wartościowa lektura uzupełniająca dla studentów wydziałów lekarskich.
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-200-2915-4, 9788320029154
Wydawnictwo: PZWL
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Badania czynnościowe układu oddechowego aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Badania czynnościowe układu oddechowego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl