Bajkoterapia w przedszkolu. Scenariusze zajęć z elementami bajkoterapii

Aneta Bartnicka-Kierylak, Karolina Świtaj-Wirtek
Bajkoterapia w przedszkolu. Scenariusze zajęć z elementami bajkoterapii
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Scenariusze zajęć z elementami bajkoterapii to zbiór pomysłów na zajęcia inspirowane bajkami terapeutycznymi autorstwa Maciejki Mazan. To 19 scenariuszy wraz z propozycjami zabaw dla dzieci młodszych i starszych oraz kartami zadaniowymi. Scenariusze zakładają czytelny, powtarzalny układ pracy z grupą przedszkolną: - zabawa powitalna - odczytanie bajki przez nauczyciela - wspólna analiza treści bajki - zabawy związane z tematem - praca z kartami zadaniowymi. Kolejność zabaw, czas ich trwania mogą być zmieniane i modyfikowane przez nauczyciela - w zależności od potrzeb, możliwości i zaangażowania grupy. Publikacja wchodzi w skład miniserii Bajkoterapia w przedszkolu, do której należą również Bajki terapeutyczne.
Data wydania: 2017-05-11
ISBN: 978-83-262-2717-2, 9788326227172
Wydawnictwo: Szkolne PWN
Stron: 85

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Bajkoterapia w przedszkolu. Scenariusze zajęć z elementami bajkoterapii? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Bajkoterapia w przedszkolu. Scenariusze zajęć z elementami bajkoterapii. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl