Baśnie o miłości. Niebo pełne ryb

Yang Hongying
Książka Baśnie o miłości. Niebo pełne ryb
Książka Baśnie o miłości. Niebo pełne ryb
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Podstawowymi aspektami twórczości literackiej Yang Hongying są szlachetność oraz humor, koncepcja bycia przede wszystkim człowiekiem. Podejście takie spotkało się z wszechstronną aprobatą zarówno w szkołach podstawowych, jak i średnich w Chinach. Dorobek literacki Yang Hongying obejmuje bogatą tematykę życiową oraz wiele aspektów z zakresu współczesnej psychologii dziecka. W przekonaniu autorki zarówno świat dziecka, jak i jego natura powinny być chronione. Yang Hongying jest prekursorką w zakresie nowych sposobów komunikacji pomiędzy światem dorosłych a dzieci, z ukierunkowaniem na zagwarantowanie milusińskim zdrowego, harmonijnego, idealnego dzieciństwa. Współpraca wydawnicza Wydawnictwa Adam Marszałek oraz Anhui Publishing Group  
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-7780-141-3, 9788377801413
Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek, 87-100 Toruń
Seria: Kulawa Koza
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 101

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Baśnie o miłości. Niebo pełne ryb? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Baśnie o miłości. Niebo pełne ryb. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}