BIAŁYSTOK NIEZWYKŁY TW

Piotr Mojsak
BIAŁYSTOK NIEZWYKŁY TW
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Cóż niezwykłego może być w albumie o mieście wielokrotnie opisywanym fotografiami w licznych publikacjach? Co jeszcze można wypatrzyć w zakątkach miasta fotografowanego tysiące razy w setkach ujęć przez dziesiątki pasjonatów fotografii? Cóż może być pięknego w zwykłym przystanku autobusowym lub w pozornie zwyczajnej uliczce?
Na te pytania postanowił odpowiedzieć Piotr Mojsak - bardzo obiecujący fotograf młodego pokolenia, który dał już próbkę swoich ogromnych możliwości w albumie "Białystok - romantyczne miasto Zamenhofa". Tym razem uwiecznił on swoje rodzinne miasto w sposób, w jaki nikt tego nie zrobił przed nim i wydobył całe piękno korzystając z najnowszych zdobyczy fotografii.
Zawarte w albumie zdjęcia zostały wykonane w technice HDR, która już święci triumfy w Europie Zachodniej i wielkimi krokami wchodzi także do polskich pracowni fotograficznych.
Każda fotografia tchnie życiem i głębią kolorów, które sprawiają, że odnosimy wrażenie, że oglądamy przemyślaną i przygotowaną przy wielkim nakładzie kosztów i pracy grafikę komputerową, a nie zwykłe, realnie istniejące miejsce. Wyrazistość barw i wspaniałe bogactwo detali sprawia, że każdy zachwyci się pięknem fotografii, a dobór miejsc na nich przedstawionych stanowi najlepszą z możliwych wizytówkę stolicy Podlasia.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-7344-056-2, 9788373440562
Wydawnictwo: Kreator
Stron: 88

Autor

Pozostałe książki:

Białystok Romantyczne miasto Zamenhofa
Wszystkie książki Piotr Mojsak

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka BIAŁYSTOK NIEZWYKŁY TW nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka BIAŁYSTOK NIEZWYKŁY TW. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe