Biblioteka Księgowego 2008/10 Postępowanie podatkowe

Anna Welsyng
Biblioteka Księgowego 2008/10 Postępowanie podatkowe
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Biblioteka Księgowego to miesięcznik adresowany do księgowych z firm. Każdy numer poświęcony jest jednemu tematowi, który omawia kompleksowo z uwzględnieniem kwestii: rachunkowych, podatkowych, prawnych, ZUS, prawa pracy.Problematyczne kwestie objaśniane są w praktyczny sposób: poparte przykładami, podbudowane orzecznictwem i interpretacjami, wzbogacone o przykładowo wypełnione wzory dokumentów. Autorami Biblioteki Księgowego są najlepsi eksperci ? doświadczeni doradcy podatkowi, biegli rewidenci, praktycy. Numer okazowy czasopisma to Sprawozdanie finansowe za rok 2007, którego autorem jest Tadeusz Waślicki ? uznany autorytet w dziedzinie rachunkowości. Prenumeratorzy otrzymują tę publikację bezpłatnie. W 2008 roku ukaże się 12 numerów Biblioteki Księgowego, omawiających wyczerpująco żelazne tematy dla księgowych, w tym m. in.: koszty, amortyzacja, faktury i inne dokumenty księgowe, leasing, podróże służbowe czy postępowanie podatkowe. Każdy numer Biblioteki Księgowego to ponad 100 stron praktycznego komentarza i zestaw narzędzi gotowych do zastosowania w księgowości.Biblioteka Księgowego - potrzebne informacje
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-61599-02-9, 9788361599029
Wydawnictwo: INFOR Ekspert Sp. z o.o.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Biblioteka Księgowego 2008/10 Postępowanie podatkowe? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Biblioteka Księgowego 2008/10 Postępowanie podatkowe. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl