Blask księżyca

Blask księżyca
4.19
Ocena 4.19 na 5 możliwych
Na podstawie 21 ocen kanapowiczów
Ona i ich dwóch. Musi wybrać, który z nich jest jej bratnią duszą. I tak jak ...
Ona i ich dwóch. Musi wybrać, który z nich jest jej bratnią duszą. I tak jak ona czuje zew blasku księżyca... W tym lesie zginęli rodzice Kayli. Dziewczyna ich nie pamięta, lecz często nawiedzają ją sny, w których ożywa tamta noc. W tych snach widzi księżyc w pełni i słyszy wycie wilków... Ter...
Pełny opis
Data wydania: 2010
ISBN: 9788324136414
Wydawnictwo: Amber

Recenzje

Blask księżyca - Rachel Hawthorne
Na samym początku muszę zwrócić uwagę na okładkę, która nie ukrywam bardzo mi się podoba. Wiem, że nie ocenia się książek po wyglądzie zewnętrznym, tylko po treści, jednak gdy stałam w księgarni pośród tylu książek niewątpliwym problemem było wybranie tych kilku, które najbardziej chciałabym prze...
"Blask ksieżyca" Rachel Hawthorne
"Blask księżyca" jest pierwszą z serii książek "Strażnicy Nocy". nocny klimat, mroczne tło i przestraszona, ruda dziewczyna na okładce. Od razu widać, że sięgając po dzieło Rachel Hawthorne mamy do czynienia z fantastyką. Fanów tego gatunku na pewno ten fakt ucieszy- jest to typowe "fantasy love"...
Napisz swoją opinię

Opinie

@sociopatic_social_climber
@sociopatic_social_climber 2011-08-23
Przeczytane (2011-08-23)
Nie wiem czemu, ale spodziewałam się czegoś lepszego. A tu sztampa, banał i nic więcej. Po pierwsze zero klimatu. Podczas czytania np. Nieśmiertelnego akcja i bohaterowie często kuleli, ale klimat BYŁ i to nawet bardzo dobrze zrobiony. Natomiast tutaj nic, zero, null. Bohaterowie słabi i bezbarwni. Książka kojarzyła mi się z cyklem "Świat Nocy". Jedyną zaletą, jest wartka narracja. Jeśli bardzo wam się nudzi to możecie sięgnąć po tą książkę, jednakże nie polecam. (Aczkolwiek przyznam się bez bicia pewnie sięgnę po następną część, z czystej ciekawości co tam nam Pani H. proponuje ;))
@EmilyStrange
@EmilyStrange 2014-06-29
Przeczytane (2014-06-29)
Niesłusznie zwlekałam z przeczytaniem tej książki. Pomimo tego, iż da się przewidzieć jak cała historia się potoczy, to czyta się szybko i przyjemnie. Niektóre wątki mogłyby być nieco bardziej rozbudowane, ale oprócz tego nie mam jakiś większych zastrzeżeń. Jeżeli mi się uda, to z pewnością sięgnę po kontynuację tej serii. Dobra pozycja na zabicie nudy.
AD
@ilophoto 2010-05-02
Przeczytane (2010-05-02)
Czytałam i powiem że książka mi się spodobała. Przeczytałam ją jednym tchem. Od początku wiedziałam że z Lucas'em jest " coś nie tak " ale jestem pozytywnie zaskoczona tym że nie jest to kolejny motyw " nowe miasto, nowa szkoła, nowy chłopak, on potwór ona nie " W końcu jakaś miła odmiana ; )
@erosz
@erosz 2011-07-20
Przeczytane (2011-07-08)
Książka młodzieżowa o wilkołakach...jest dość przewidywalna, jak ktoś lubi te klimaty to może przeczytać...chociaż coraz trudniej znaleźć coś ciekawego o zmiennokształtnych....zapowiada się druga część...pewnie sięgnę z ciekawości, choć domyślam się co może się w niej dziać.
@narratorka
@narratorka 2011-07-31
Przeczytane (2011-07-31)
Zgadzam się z poprzednikiem. KSiążka nie jest zła ale i nie zachwyca. Bardzo przypomina mi przeczytane do tej pory ksiązki o tematyce wampiryczno-wilkołacznej z naciskiem na to drugie. Niczym mnie nie zaskoczyła. Ale narracja lekka, przyjemna, dobra na wakacyjne podróże.
@SlumberGirl
@SlumberGirl 2010-07-25
Przeczytane (2010-07-25)
Książka jest naprawdę wciągająca i pełna akcji. Wszystko dzieje się dość szybko, więc akcji jak najbardziej nie brak. Czytało mi się ją przyjemnie i na pewno sięgnę po kolejne części. Zresztą była to miła odmiana od książek z wampirami w rolach głównych.
@Kobra94
@Kobra94 2010-11-11
Przeczytane (2010-09-09)
Jak dla mnie średnie. Tak jakby autorka chciała na siłe napisać coś tylko dlatego, że panuje moda na wampiry i wilkołaki. Myślałam też, że kolejne tomy to dalsza historia, a nie opowieść o innych osobach.
@Yossa
@Yossa 2010-05-28
Ona i ich dwóch. Musi wybrać, który z nich jest jej bratnią duszą. I tak jak ona czuje zew blasku księżyca... Kolejny trójkącik? Wątpie, czy sie zdecyduje.
@grey_apple
@grey_apple 2010-05-28
Przeczytane (2010-05-28)
no dokładnie. Miła odmiana. Ostatnio wszystkie książki są o tym samym Wszystko nowe i ja bezbronna. Masakra. A ta noo inna xD Bardzo mi sie spodobała ;)
@SYSTEM
@SYSTEM 2010-09-28
Przeczytane (2010-09-28)
miałam do niej wątpliwości, a przeczytałam w jeden dzień, bardzo mi się podobała i wydała się odrobinę inna niż wszystkie ;)
Autorzy
Rachel Howthorne
Rachel Hawthorne to autorka z list bestsellerów „The New York Times” i „USA Today”. Jest laureatką licznych nagród, w tym najważniejszych – m.in. Readers Choice Award 2005 (nagroda przyznawana prze...
Inne książki:
Współtworzący tą stronę
puchar
AD
@ilophoto pierwsza opinia