Blickpunkt Wirtschaft Niemiecki w ekonomii i biznesie

Stanisław Bęza
Blickpunkt Wirtschaft Niemiecki w ekonomii i biznesie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Język niemiecki dla biznesmenów

Poziom B1–C2

Chcesz poznać lub powtórzyć niemiecki język biznesowy?

Ten stworzony przez Stanisława Bęzę podręcznik pozwoli ci przyswoić sobie w szerokim zakresie fachowe słownictwo niemieckie, a także uzupełnić swoją wiedzę dzięki zawartym w nim wielu ciekawym informacjom, m.in. o:

- gospodarce krajów niemieckojęzycznych oraz Polski,

- gospodarce światowej,

- podstawach nauki o gospodarce i przedsiębiorstwie,

- europejskiej integracji gospodarczej.

Blickpunkt Wirtschaft. Niemiecki w ekonomii i biznesie jest podzielony na siedem rozdziałów. Każdy z nich zawiera różną liczbę samodzielnych jednostek lekcyjnych, złożonych z tekstu wprowadzającego oraz ćwiczeń sprawdzających. Materiał podstawowy wzbogacony został licznymi wykresami, rysunkami oraz fragmentami z czasopism i fachowych książek. Całość zamyka niemiecko-polski słowniczek wyrażeń specjalistycznych. Do książki dołączono klucz do ćwiczeń, co ułatwi korzystanie z podręcznika wszystkim tym, którzy we własnym zakresie chcą pogłębiać znajomość biznesowego języka niemieckiego.

Data wydania: 2021-03-05
ISBN: 978-83-8175-256-5, 9788381752565
Wydawnictwo: MT Biznes
Kategoria: Nauka języków
Stron: 446
dodana przez: chudini0505
Mamy 3 inne wydania tej książki

Autor

Stanisław Bęza Stanisław Bęza Stanisław Bęza wykładowca języka niemieckiego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie z wieloletnim doświadczeniem. Autor wielu podręczników do nauki języka niemieckiego.

Pozostałe książki:

Eine kleine Landeskunde der deutschsprachigen Länder Blickpunkt Wirtschaft 1 Blickpunkt Wirtschaft 2 Abc der deutschen phonetik
Wszystkie książki Stanisław Bęza

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Blickpunkt Wirtschaft Niemiecki w ekonomii i biznesie? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Blickpunkt Wirtschaft Niemiecki w ekonomii i biznesie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe